Finále páté série Arrowa se blíží a poslední díl bude vyvrcholením celého toho dlouhého souboje mezi Oliverem Queenem (Green Arrow) a Adrianem Chasem (Prometheus), na který všichni diváci čekali. Wendy Mericle, produkční seriálu se rozhodla podělit s fanoušky o trochu bližší informace, aby je dostatečně navnadila a to nejen na finále série páté, ale také na nadcházející sérii šestou.

Blíží se to, na co všichni čekali. Finále bude zakončeno věcí, která bude velmi osobní pro Olivera a dočkáme se i několika šokujících překvapení. Adrien se celou dobu snaží dokázat, že je Oliver vrah, nikoliv hrdina a v tomto díle sám Oliver rozhodne, na kterou stranu že to patří.Wendy Mericle, produkční Arrowa

KONEC FLASHBACKŮ!

Jak víme, s pátou sérií končí také flashbacky a Oliverovo „šťourání“ se v minulosti. Linie z minulosti a přítomnosti by se měly propojit a skončí tak ono nekonečně vytahování toho, co bylo a nebylo. Jak se zdá, Oliver se smíří s tím, co udělal, koho kdy zabil a tak nějak si odpustí, aby se mohl pohnout dál. Otázkou zůstává, jak na tohle zareaguje právě Prometheus.

ZPÁTKY NA LIAN YU A NOVÉ POSILY V TÝMU

Finále páté série se bude odehrávat tam, kde tohle celé začalo a kde se protnou flashbacky s přítomností – na Lian Yu, tam dojde k epickému souboji mezi Oliverem a Adrianem. Po dlouhém rozmýšlení se Oliver rozhodne přijmout do týmu nové posily, staré tváře, které už velmi dobře známe a to Sladea, Nyssy, Merlyna a Diggera Harknesse, aby se jeho šance na poražení Promethea zvětšily, nebude ale sám, koho tohle napadne. Jelikož je Prometheus vždy o krok napřed, i on si k sobě sežene pomocníky a to Black Siren, Evelyn Sharp a Talií al Ghul. Wendy Mericle prozradila, že každá z těchto osob je součástí Oliverovy životní cesty, někteří se přidali k němu, jiní se od něj naopak odvrátili a díky sletu všech těchto událostí je děj tam, kde je, čili celá produkce považovala za správné si to ve finále „vyříkat se všemi“.

SMRT POSTAVY A CLIFFHANGER

Uzavíráme jednu z největších kapitol seriálu, což ale neznamená, že nám po finále nezbudou žádné nezodpovězené otázky.Wendy Mericle

Dále Wendy naznačila, že finální díl skončí cliffhangerem, což je neukončená scéna, například když se ozve výstřel, ale my se nedozvíme, koho zastřelili, nebo zda to ona osoba přežila. Tak nějak to pravděpodobně dopadne i u Arrowa, už dlouho se spekuluje o smrti někoho z Arrow týmu, ale zatím je nejpravděpodobnější kandidátkou Thea, Oliverova sestra, kterou nám režie pomalu ale jistě úplně odklidila ze scény, abychom si uvědomili, že ji vlastně tým nepotřebuje a my se připravili na její smrt. Finále to tedy bude rozhodně velkolepé! Epický souboj dvou silných týmu, konec flashbacků a smrt jednoho z hlavních hrdinů, co víc si přát!

Jelikož sledovanost Arrowa klesá a dlouho se debatovalo, zda se vůbec 6. série vyplatí, není divu, že se produkce rozhodla pátou sérii ukončit právě cliffhangerem, který diváky přinutí se minimálně na začátek další série podívat.

Tak co myslíte? Kdo bude Prometheovou obětí a vadí vám neukončený děj ve finále?
Článek pro vás připravila Narry

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz