Většina fanoušků zná Finna především díky jeho roli v seriálu Stranger Things, kde ztvárnil postavu Mikea Wheelera. Ti, kteří jej neznají ze Stranger Things jej určitě znají z loňského filmového zpracování knihy It (To), kde ztvárnil zábavného Richieho Toziera. Finna hraní baví, což se odráží i na jeho výkonu, jelikož právě dostal novou velkou roli. Více informací se dozvíte níže!

Finn si zahraje ve filmové adaptaci knihy Donna Tartta, The Goldfinch. Ve filmu si s ním zahraje herec Ansel Elgort (Hvězdy nám nepřály) a herečka Sarah Paulson (American Horror Story). Finn by měl ztvárnit mladého studenta z Ukrajiny, Borise.

ZDROJ: Stranger Things (Netflix) 

Elgort by si měl zahrát hlavní roli jménem Theo, který přežil teroristický útok v muzeu umění, při kterém zahynula jeho matka. Theo potkává Borise a zjišťuje, že oba dva ztratili své matky. Později však zjistíme, že starší Boris (Aneurin Barnard) má na Thea velmi špatný vliv, jelikož jej svedl k drogám a pití alkoholu.

ZDROJ: Stranger Things (Netflix) 

The Goldfinch bude mít premiéru 10. 10. 2019. Pokud se Vám nechce čekat tak dlouho, než Finna uvidíte, nebojte se. V současné době pracuje ještě na dvou dalších filmech, konkrétně na Dog Days, kde se objeví po boku Vanessy Hudgensy a Niny Dobrev, a The Turning – hororovém snímku, ve kterém se objeví Mackenzie Davis ze seriálu Black Mirror (Černé zrcadlo). Oba dva snímky nás čekají již v tomto roce.

Máte rádi Finna Wolfharda? Těšíte se na jeho filmy? Co říkáte na jeho výkon v seriále Stranger Things a ve filmu It (To)? Napište nám Váš názor dolů do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz