Režisér Joss Whedon odstartoval natáčení druhého pokračování komiksové týmovky Avengers : Age of Ultron. Jak již sám název napovídá, ve filmu půjde o zrod jednoho z největších záporáků samotných Avengers a těšit se tedy můžeme na další špičkovou komiksovou akci.

O Ultronovi by toho šlo napovídat spoustu, my si však shrňme jen to nejzákladnější, abychom se měli na co těšit ve filmu, kde bude vše určitě slušně vysvětleno. Robot, s humanoidním vzezřením, Ultron je výtvorem Hanka Pyma, neboli Ant-Mana. Navrhl ho pro ochranu lidstva, ovšem Ultron si uvědomil sám sebe a obrátil se proti svému stvořiteli a celému lidstvu. Toť základní info ohledně Ultrona.

ult1

Nyní ale už k samotným protagonistů aktuálního natáčení. Na place se objevily hned tři nové postavy. Jedná se především o sourozenecké duo Quicksilver a Scarlet Witch a jakéhosi kyborga. Z fotografiií je zatím těžko říci, o jakou postavu se bude jednat. Dle mého ale nepůjde o samotného Ultrona, spíše o jednoho z jeho robotických přisluhovačů. Na dalších snímcích uvidíme starého známého Hawkeye, který nebude chybět ani v druhém pokračování.

ult3

To samé platí i o hlavní hvězdě filmu, tedy o Robertu Downeym Jr., který opět ztvární Iron Mana, jehož nejnovější oblek byl údajně na place taktéž k vidění. Natáčení probíhá momentálně v Itálii, a točí se exteriérové scény právě s Quicksilverem, Scarlet Witch a Hawkeyem. Protože je celá práce na filmu teprve v začátcích, netroufám si říci, z jaké části filmu budou pocházet výše zmíněné záběry. Nechejme se překvapit, protože informací bude stále přibývat s postupem času natáčení.

Napsal : Digmen

GALERIE FOTOGRAFIÍ (Použité foto – www.justjared.com) :

 

-reklama-