Filmy podle her jsou kapitolou samou o sobě. Většinou neuspějí a fanoušci  jsou ve většině případech nespokojeni, protože snímek není dostatečně věrný předloze. Teď se na náš řítí další herní zpracování o frajerovi s doutníkem, který kosí prasata z vesmíru a řeže hlášku za hláškou. 

Kdo by neznal hru Duke Nukem. Hra, která v roce 1993 svým dalším dílem Duke Nukem 3D představila světu blonďatého frajera, co likviduje šmejdy z vesmíru a děsně u toho kecá. Tato hra je pod záštitou herního studia Gearbox a to teď momentálně pracuje  na filmovém zpracování.

Zdroj: http://www.startlr.com

Snímek bude pod společností Platinum Dunes, která patří Michaelovi Bayovi a přivedla na svět např. remake Noční Můry v Elm Street. Největší otázkou tak zůstává, kdo ztvární legendárního bijce. Studio se nejvíc přiklání k zápasníkovi a herci Johnu Cenovi. Toho si můžeme pamatovat z filmů jako 12 kol či Táta je doma. Osobně si myslím, že to není nejhorší volba a mohli bychom se dočkat kvalitního, snad eRkového bijáku. Režisér ani scenárista ještě nejsou známí, ale o novinkách Vás rozhodně budeme informovat.

Zdroj: cdn1.thr.com

 

 

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz