Po delší odmlce opět zavádím každotýdenní příděl spoilerů. Návrat FTWD u fanoušků vzbudil rozporuplné pocity, což je ovšem takové dogma tohoto spin-offu. A co nám přinese další epizoda?

Travis se stále snaží napravit Chrisovu pomatenou mysl. Ke konci epizody mu ovšem dochází, že je jeho syn ztracený případ.

Travis s Chrisem míří do hor. Chtějí najít dům, kde by byli v bezpečí. Mohli lovit a mít k dispozici pitnou vodu.

Nastává otázka, kdo jsou lidé, se kterými se setkávají. Ona čtveřice přichází ze San Diega. Jsou to zloději a kriminálníci.

Alicia se v hotelu setká se ženou jménem Elena. Byla na svatbě, která se zde konala. Otec nevěsty při obřadu dostal infarkt. Následně se přeměnil a infikoval svou dceru. Elena pro ochranu ostatních všechny uzamkla v sále.

Alicia je uvězněna v jedné z místností. Dělá značky na dveřích, aby spočítala, kolik chodců vidí na chodbě. Konečně vejde do haly, ale je napadena chodcem. Modlí se, aby se otevřeli dveře výtahu a ona mohla uniknout. Elena jí zachrání život.

Madison se Strandem odrazí skupinu chodců. To se ovšem děje mimo záběr.

Na konci epizody jsou Alicia s Elenou obklopeny skupinou chodců. Zachrání je Madison se Strandem. Opět platí, že není zřejmé, jak se Maddy se Strandem dostali z prekérní situace v baru.

Chris, Travis a oni kriminálníci přicházejí ke zdánlivě opuštěné farmě. Zde nachází starého farmáře. Chris se zlodějíčky se chtějí zmocnit farmy. S tím ovšem Travis nesouhlasí. Chris nakonec starce zastřelí. Travis ví, že je jeho syn ztracený.

Travisovi stále není moc dobře. Jeho nohy jsou plné infekce a on nemá žádná antibiotika.

 

Více uvidíte již toto pondělí v pořadí desáté epizodě s názvem „Do Not Disturb“.

 

Promo:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz