Ať už se píše jakýkoliv rok, tak vždycky v tu dobu existuje pár mladých půvabných hereček, které většinou dostávají jen ty nejlepší role. Určitě jste si některé z nich právě teď představili. a je dost možné, že jednou z nich byla právě Gal Gadot. Avšak i když třeba patří mezi oblíbené herečky, tak vám zaručuji, že některé z těchto věcí určitě nevíte. 

1. Byla Miss Izrael

Zdroj: FilmMagic

Když jí bylo 18 let, tak se zúčastnila soutěže krásy Miss Izrael a vyhrála. V roce 2004 se zúčastnila i Miss Universe, ale tam o výhru příliš velký zájem neměla.

2. Sloužila v armádě

Zdroj: Geek Bomb

Byla bojový instruktor v Izraelských Obranných Silách celé dva roky. A díky tomu dostala roli ve Fast & Furious.

3. Umí několik bojových umění

Zdroj: ScreenRant

V rámci přípravy na svou roli Wonder Woman prošla Gal Gadot tréninkem hned několika bojových umění. Jmenovitě se jednalo o Kung Fu, šermířství, kickbox, Jiu-Jitsu a Capoeira. 

4. Netušila, že bude Wonder Woman

Zdroj: Warner Bros.

Když se Gal Gadot účastnila konkurzu na svou dnes již ikonickou roli, tak vůbec nevěděla, o jaký film se jedná a o jakou roli se vlastně uchází. Zjistila to až o dva týdny později, když jí řekli, že konkurz vyhrála.

5. Její prarodiče přežili holokaust

Zdroj: Warner Bros.

Rodiče její matky si prošli tou hrůzou zvanou holokaust, avšak naštěstí se jim podařilo z toho dostat naživu a relativně v pořádku.

6. Byla těhotná při natáčení Wonder Woman

Zdroj: Warner Bros.

Je to tak. Po většinu natáčení byla Gal Gadot těhotná. A když bylo později potřeba některé scény natočit znova, tak už byla v pátém měsíci a tak museli „schovat“ její bříško pomocí CGI.

7. Internet ji miluje

Zdroj: DNA India

Podle Israelské reklamní společnosti Taykey, která sleduje dění na internetu, 95% ze všech zmínek o Gal Gadot je pozitivních.

8. Je vášnivou motorkářkou

Zdroj: allnetworths.com

Gal Gadot miluje motorky. Dokonce je i hrdou majitelkou Ducati Monster-S2R z roku 2006.

9. Film Wonder Woman je v Libanonu zakázán

Zdroj: Warner Bros.

Gal Gadot je dokonce samotným důvodem k zakázaní tohoto filmu. Přesněji jde o to, že Gadot je z Izraele, se kterou je Libanon ve válečném konfliktu.

10. Odmítla roli v Quantum of Solace

Zdroj: Entertainment Tonight

Byla jí nabídnuta role Camille Montes ve filmu Quantum of Solace, avšak Gadot tuto roli nakonec odmítla, protože byla přesvědčená, že nemá na to, aby hrála ve filmech. Avšak když jí o nějaký čas později ten samý člověk nabídl roli ve Fast & Furious, tak nabídku přijala a to pořádně odstartovalo její hereckou kariéru.