Ve finální sérii Game of Thrones se kromě nám již známých charakterů, objeví také nové postavy. Ze zákulisí uniklo jen malé množství informací a není se čemu divit. Kromě rozšíření hereckého obsazení se pracuje na růstu Králova přístaviště, ale také se vrací ikonická lokace. A v neposlední řadě se více ponoříme do natáčení Jona a Dany.

Dle Watchers on The Wall je v současné době snaha o obsazení dvou rolí. Zajímavostí je, že jsou ztvárněny třemi herci.

První postavou je matka mezi 25 až 30 lety, která je popisována jako velmi chudá žena. Pro tuto roli se hledá přírodní typ s improvizačními schopnostmi.

Poté tu je dítě oné matky, které by měla hrát dvojčata, dívky ve věku 5 až 8 let. Je to zcela běžné řešení při práci s dětskými herci, kteří musí na place trávit dlouhé hodiny. Díky „přírodnímu vzhledu, charakteristickým rysům a bojovné nátuře“ se dá předpokládat, že se jedná o seveřanskou rodinu. Postava se objeví pouze v jedné epizodě a to v několika scénách. Natáčení bude probíhat 4. a 9. května a v období od 19. do 26. června v Severním Irsku.

Natáčecí období dvojčat koresponduje s tvrzením Leny Headey, která se zmínila, že celá výroba osmé série bude ukončena v červnu. Nic ovšem není oficiálně potvrzeno.

Z mnoha zdrojů se šíří informace o aktivitách v Saintfieldu (včetně ohně). Proč je to tak vzrušující? Saintfield se stal místem jedné z nejvýznamnějších bitev – Bitva bastardů. Je tedy možné, že se bude částečně natáčet v místech porážky Ramseyho Boltona.

WotW

Dochází také k hojnému využívání zelených pláten pro promítání speciálních efektů. Jedno bylo instalováno v Magheramorne a další je postaveno hned vedle Titanic Studios.

WotW
WotW

V neposlední řadě se musím zmínit o snímku, který se nedávno objevil. Zobrazuje Jona a Daenerys. Není jisté, zda se jedná o aktuální fotografii. Spíše byl tento pár vyfocen během natáčení sedmé série na pláži Zumaia.

WotW

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz