Závěrečná sezóna Game of Thrones bude složena z pouhých šesti epizod a to není dost na to, aby se vyřešily veškeré načaté příběhy Západozemí. Jeden z osudů, který zůstane otevřený, je ten Edmura Tullyho, bratra Catelyn Stark.

 

Edmure Tully se po „červené svatbě“ stal zajatcem rodiny Freyů a na krátko se ukázal v až šesté sezóně, když pomáhal Jaimemu Lannisterovi získat od svého strýce Bryndana „Černé ryby“ Tullyho Řekotočí. A i když Jaime s Edmurem uspěli, o jeho dalším osudu se nic neví. Neobjevil se ani poté, co se Arya Stark vypořádala s mužskou částí rodiny Freyů.

ligadoemserie.com.br

Tobias Menzies přiznal, že nebyl o návrat do role Edmura Tullyho požádán a sám netuší, co se s ním stalo.

„Čestlá odpověď zní, že nemám tušení. Edmure je zřejmě někde ve vězení, ale je naživu. Mám pocit, že mají tolik příběhů, které musí dokončit a nevím, zda tento je jedním z nich.“

Menzies ovšem nezahálí. Byl zaneprázněn účinkováním v seriálu Outlander, kde ztvárnil dvouroli Franka Randala a Jonathana „Black Jack“ Randalla. Dále jste ho mohli zahlédnout v roli prince Philipa v The Crown a v současné době vystupuje v hororovém seriálu The Terror, kde se v roli komandéra Jamese Fitzjamese potýká s krutými podmínkami arktických vod, kurdějemi, hladomorem, kanibalismem a mýtickým stvořením zvaným Tuunbaq.

Fanpop

Není jasné, zda se George R. R. Martin bude Edmurovým osudem nadále zabývat a promítne ho tak do nadcházejích spin-offů. Nebo jednoho z posledních žijících Tullyů nechá upadnout do zapomění?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz