V nadcházející sérii Game of Thrones se dočkáme návratu oblíbené postavy, kterou jsme pěkných pár sezón neviděli. Za toto zjištění můžeme poděkovat fanouškům, jejichž fotky z natáčení se objevily na španělském webu. O koho půjde?

Článek obsahuje spoiler!

Joe Dempsie (Gendry) se účastní natáčení scén ve Španělsku, což naznačuje, že se jeho postava po dlouhé odmlce opět objeví v centru dění, a to doslova. Zdá se totiž, že se schyluje k jednání o alianci mezi Daenerys Targaryen a Severem, který nyní zastupuje Jon Snow. Gendry podle všeho bude u toho.

Již nějakou dobu probíhá v rozličných lokalitách ve Španělsku natáčení scén 7. série Game of Thrones. Nedávno španělský zdroj Los Siete Reinos referoval o natáčení scény v oblasti Muriola Beach, na které byli přítomni herci Liam Cunningham (Ser Davos Seaworth) a Peter Dinklage (Tyrion Lannister). Společné natáčení této dvojice naznačuje opodstatněnost nedávných spekulací ohledně možné aliance Daenerys Targaryen (Tyrion Lannister je aktuálně jejím pobočníkem) a Severem, který vede Jon Snow. Server však současně potvrdil, že dalším zúčastněným na natáčení je také herec Joe Dempsie, tedy představitel Gendryho.

Gendry je postava, která se v seriálu neukázala poměrně dlouho, nezaškodí tedy připomenout některá základní fakta. Jedná se o nemanželského syna zesnulého krále Roberta Baratheona, se kterým jsme se poprvé setkali při putování Aryi Stark se skupinou sirotků z Králova přístaviště na Sever. Při své cestě se skupina setkala s Rudou kněžkou Melisandrou, která v Gendrym rozpoznala královskou krev a nechala jej odvést na Dračí kámen, kde jej chtěla využít při magickém rituálu k získání větší moci pro Stannise Baratheona.gendry-rowing

Pokračování na další straně.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz