Tedy pravděpodobně. Pokud se nestane zázrak a v březnu nám koronavirová krize pomine tak, jako v tom minulém začala. A ano – už v březnu!!

Pokud se alespoň trochu zajímáte o filmy, určitě vám neuniklo markantní prohlášení společnosti Warner Bros, která se po finančních pádech a celoroční frustraci z nevypouštění filmů připravovaných v roce 2020 rozhodla převést všechny své nadcházející hitovky na streamovací službu HBO Max. A mluvíme tady o skutečně nadupaných peckách, které si prostory kinosálu skutečně zasloužily, řeč je o nedávném vydání dvojky Wonder Woman 1984, příp. se zde dočkáme velkolepého bijáku Duny, třetího pokračování Conjuringu či čtvrtého Matrixu.

Zní to skutečně šíleně, že? Můžeme nadávat jak chceme, protože pravou tečku tomu všemu dodává fakt, že u nás platforma HBO Max stále nemá lokalizaci – na tu si počkáme až do druhé poloviny roku 2021. V kombinaci se zavřenými kiny divákům tedy minulý měsíc nezbývalo nic jiného, než si druhou Wonderku ilegálně stáhnout, nebo prostě čekat.

A podobný osud fanoušky nejspíš čeká u závěrečného vyústění MonsterVerse filmu Godzilla vs Kong. Tento snímek, který měl zakončit předcházející tři filmy ze světa monster Godzilly a King Konga, se měl původně dočkat premiéry v kinech v květnu 2020. Následně byl snímek několikrát posunut až se měl konečně v květnu 2021 vypustit všem předplatitelům HBO Max. Nakonec však nebudeme muset čekat tak dlouho.

Warner Bros nedávno zveřejnilo prohlášení, kde snímek posouvají už na 21. března 2021. Tedy za 2 měsíce a něco. S takovou časovou prodlevou se tedy již brzy dočkáme traileru. Těšíte se?

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz