Kdo by tušil, že vlivem pandemie a zavřených kin bude největší filmovou senzací právě očekávaný film Godzilla vs Kong, který otevře letošní blockbusterový rok (který snad bude o něco plodnější než ten minulý).

Každopádně první oficiální trailer na souboj těchto monster vyletěl a pár dní ho řešili úplně všichni. A to především úlohu Godzilly ve filmu, která se v traileru chová pěkně nepřátelsky nejen ke King Kongovi, ale i k lidem. Tento fakt překvapil nejednoho fanouška, neboť jsme očekávali nevraživost vůči postavám jako takovým, že v tomto konfliktu bude mít však až takovou váhu lidstvo, no…

Zatím však nemůžeme předbíhat, snímek se ještě nedostal ani do kin (u nás pravděpodobně uvidíme tento biják přes HBO Max, který u nás má mít lokalizaci snad někdy na podzim) tudíž jakou roli bude mít skutečně Godzilla, je záhadou.

Nově zveřejněný trailer od Warner Bros. ukazuje několik nových scén, kde dává Godzilla Kongovi poměrně zabrat. Zároveň si ve snímku můžeme všimnout jisté náklonosti Konga k lidem, prostřednictvím malé holčičky, která s ním skutečně dokáže komunikovat. Jak však souboj těchto monster skončí a jak velký propadák to (ne)bude – na to si musíme ještě počkat.

Film Godzilla vs Kong má stanovenou premiéru již 31. března a na jeho nejnovější trailer se můžete podívat zde:

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Podělte se o svůj názor: