Jerome se vrátil do Gothamu, ovšem zatím jsme neměli možnost vidět jej opět v akci. To se změní v příští epizodě, kde bude stát na počátku nového příběhového arcu.

Už nějakou dobu nám tvůrci a i sám představitel Jima Gordona (Ben McKenzie) naznačují, že Jerome sehraje v následujícím děním v Gothamu velkou roli. Jerome je jeden ze záporáků co v Gothamu hrají druhé housle, objeví se na svou chvíli slávy, po které se pak stáhnou na nějakou dobu do ústraní… změní se to po jeho dalším velkém zářivém okamžiku ?

Výsledek obrázku pro jerome gotham

Gotham se již od první sezóny snaží  předpřipravovat pole pro Jokera (který NENÍ Jerome), a je jasné, že ve chvíli kdy Joker do Gothamu dorazí, nastanou v seriálu nevídané zvěrstva. Těžko ovšem říct, jak bude reálný Joker vypadat, Ben McKenzie ovšem prohlásil, že Cameron Monaghan (představit Jeroma) bude pravděpodobně v seriálu hrát více rolí, což může znamenat lecjaký plot-twist.

Na tyhle odpovědi si ovšem budeme muset ještě nějakou dobu počkat, kterou nám vyplní Jerome jako nový klíčový hráč v alianci se Scarecrowem a Mad Hatterem, což zní jako kombinace, na kterou se vyplatí kouknout. Mimo jiné bude velkou součástí Jeromovy cesty také Penquin, jejichž první střet jsme již měli tu čest vidět.

Mimo jiné se Gotham dočká také recastu Scarecrowa. Jak se těšíte na novou ďábelskou alianci vy ? Podle mě nás bez pochyby čeká velmi silná druhá polovina sezóny…

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz