Gotham oficiálně přepracoval roli Scarecrowa (Strašáka). Slavný záporák z Batmana se objevil v premiéře čtvrté sezóny, za účelem přinést strach do srdce Gotham City. Toto panování teroru bylo však krátkodobé, když náš padouch těsně unikl GCPD v druhé epizodě a od té doby nebyl vidět.

Gotham má svoji historii, kterou zapojuje do přítomnosti, aby znovu navrátil zpátky své padouchy. Charakter Ivy původně hrála mladá herečka Clare Foley, ale před třetí sezónou seriálu bylo rozhodnuto, že ji změní na dospělou ženu, kterou nyní hraje Maggie Geha.

Zdroj: screenrant.com

No a stejně tak bude přepracován i Strašák. David W. Thompson je oficiálně potvrzen jako nová tvář Scarecrowa, kterého převezme od Charlieho Tahana. Podle TVLine nebylo rozhodnutí příliš kreativní, ale ve skutečnosti to je kvůli tomu, že Charlie Tahan přechází do nové role na Netflixu, přičemž herec nebude schopen být přítomen u dvou natáčení.

Thompson se tak chystá debutovat jako nový Strašák tento rok na jaře, kdy se Gotham vrací zpět. Tyto zprávy můžou být pro někoho zklamáním, protože podle všeho byl výkon Charlieho jako Jonathana Crana dobře přijat.

Jste spokojeni s novým výběrem herce do role Scarecrowa? 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz