Hvězda seriálu Gotham, David Mazouz alias Bruce Wayne, znovu diskutuje o Jeromovi/Jokerovi a potvrzuje, že Jerome bude pomáhat skutečnému stvoření Jokera. Jejich spojení bude opravdu šokující. Více se dozvíte v článku.

Batman se musel vypořádat se spoustou padouchů, ale samozřejmě, že ten nejznámější mezi všemi jeho zločinci je sám Joker. Během první sezóny uvedl Gotham Jeroma Valesku (Cameron Monaghan), který je sám o sobě skvělou postavou, a který by se zaručeně na tento charakter hodil. Díky jeho výkonu přirozeně všichni fanoušci předpokládali, že se v Jokera bude vyvíjet. Spisovatelé a producenti Gothamu však opakovaně říkali, že Jerome není Joker, ale to ještě nezastavilo fanouškovské spekulace předtím, že toto popírání není nic jiného než tajemství, které má nechat fanoušky překvapit.

Během nedávného rozhovoru s Davidem Mazouzem bylo znovu potvrzeno, že Jerome rozhodně není Joker, ale poprvé uznal, že Jerome s tímto zločincem bude mít blízké spojení. Mazouz tak ve skutečnosti předpovídá, že fanoušci budou šokováni vazbami mezi nimi dvěma.

Zdroj: screenrant.com

,,Je to opravdu jeden z největších šoků. Myslím, že můžu říct, že tento přechod není jen ta nejchytřejší věc, ale největší překvapení, které publikum dostane.

Zatímco herec neprozradil, kdy se pravý Joker objeví, skutečnost, že už četl scénář pro Jokerův velký výstup naznačuje, že příchod tohoto zločince možná můžeme očekávat již během čtvrté sezóny.

Stojí však za to poznamenat, že Mazouzova veřejná prohlášení ne vždy končí tak, jak to nakonec Gotham udělá. Herec již dříve trval na tom, že se Harley Quinn stane součástí seriálu před koncem třetí sezóny, což se samozřejmě nikdy nestalo.

David M. by nikdy záměrně svým fanouškům nelhal, ale mohl by se opět zmýlit, proto s tímto příchodem ve čtvrté sezóně nepočítejte raději na 100 procent.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz