Server Variety nedávno přišel s informací, že nás skutečně čeká několikadílný seriál na motivy komiksových sešitů se členy organizace Green Lantern. Plán začal vznikat již na začátku minulého roku, avšak až doteď nic nebylo jisté. Uvidíme hned několik příběhových linií a podle zdrojů má dokonce vzniknout i několik sérií.

Ta první, kde se dozvíme vše podstatné o životě hrdinky Jessicy Cruz, Guye Gardnera, Simona Baze, Alana Scotta, Kilowoga a Sinestra, by měla dorazit na službu HBO Max začátkem roku 2022. Tou dobou bude zveřejněn i celovečerní snímek The Batman od Matta Reevese, a tak není divu, že to chce mít studio Warner Bros. takto pohromadě. Pilotní řada obsáhne 10 epizod se stopáží 1 hodiny.

Projekt si vezme pod křídla výkonný scenárista a producent Seth Grahame-Smith a Marc Guggenheim, kteří mají s režií nemalé zkušenosti. Grahame-Smith je navíc romanopisec a kupříkladu spolupracoval na rodinné animované záležitosti LEGO Batman film (2017) či hororovém filmu Temné stíny (2012). Mimo to sepsal scénář k dramatickým titulům Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) a Pýcha, předsudek a zombie (2016).

Guggenheim pro změnu pomáhal při psaní scénáře k Arrowverse seriálům, jako je Arrow (2012 – 2020) či Legends of Tomorrow (2016 – ?), a tudíž pro něj práce na dalším komiksovém projektu nebude žádný problém, ba naopak. Kromě zmíněné práce se může pyšnit i spoluprací na ovšem nepříliš úspěšném snímku Green Lantern (2011), kde hlavní úlohu ztvárnil Ryan Reynolds.

Embed from Getty Images

Co se týče hlavního obsazení, tak není známo nic, ovšem předpokládáme, že info dorazí co nevidět. Stejně tak nikdo netuší, kdy vůbec začne produkce – pravděpodobně na začátku příštího roku.

Uvítáte projekt se členy organizace Green Lantern Corps? Těšíte se, nebo Vás seriál mine obloukem? Dejte nám vědět níže do komentářů či na naši facebookovou stránku!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Variety.com
Adam Pospíšil
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.