Od premiéry vánoční komedie Grinch uplynulo již neuvěřitelných 20 let, to však neznamená, že k televizním obrazovkám stále neláká diváky všech generací i dnes. V hlavní roli se objevil oblíbený americký herec a komik Jim Carrey, který ztvárnil zeleného a chlupatého Grinche, který nesnáší Vánoce. Malou a roztomilou Cindy Lou, která v Grinchovi vzbudí opět lásku a potěšení z Vánoc, si zahrála tehdy sedmiletá Taylor Momsen. Ta se herectví již nevěnuje a z roztomilé holčičky je dnes zpěvačka a pořádná rockerka. 

Taylor Momsen se narodila 26. července 1993 v St. Louis v Missouri. Před kamerou se objevila poprvé již jako tříletá a to v reklamě. První velkou hereckou příležitost získala o tři roky později ve filmu Ďábelská hra a v následujícím roce právě v již zmíněné rodinné komedii Grinch.

Poté si zahrála ještě ve filmech Údolí stínů (2002), Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (2002), O perníkové chaloupce (2002), Kámoš 3 (2006), Superpes (2007), Paranoid Park (2007) a naposledy v roce 2008 ve snímku Spy School. Objevila se také ve čtyřech sériích seriálu Super drbna jako Jenny Humphrey. Naposledy se před kameru postavila v roce 2012.

Od svých 14 let se stala modelkou společnosti IMG, což je mezinárodní modelingová agentura. Od roku 2009 je zpěvačkou a frontmankou americké rockové skupiny The Pretty Reckless. Také hraje na kytaru a skládá texty.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA