Po předchozích dvou snímcích sklízí série společnosti MARVEL – Guardians of the Galaxy – jeden z největších úspěchů v současnosti komiksových filmů. A my už se velmi těšíme na třetí pokračování, o kterém pár věcí sice tušíme, ale režisér nemá problém nám je hned vyvracet.

A podobně tomu je právě i s postavou Adama Warlocka. Tu znají především komiksoví fanoušci, kteří nejspíš také čekali, že právě Warlock bude stěžejní postavou pro boj proti Thanosovi (Josh Brolin). Ale…no, nebyl. I přesto, že na něj už teasovala potitulková scéna z filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2, kde ho královna Ayesha (Elizabeth Debicki) vytvářela pro svou pomstu proti Strážcům.

Ale události se vyvíjely, režisér předešlých dvou filmů Guardians of the Galaxy, James Gunn, dostal krátkodobého padáka za staré kontroverzní tweety. Studio ho sice získalo zpět, to už ale stihl podepsat smlouvu s konkurenčním DC Universe na rebootu filmu Suicide Squad 2, proto se natáčení trojky prodloužilo a my se ho nedočkáme dříve než v roce 2022.

zdroj: www.flickr.com

I přes potvrzení faktu, že Gunn vychází ze scénáře, který byl napsán ještě před jeho vyhazovem, není jisté, zda se s již prakticky počítaným Adamem Warlockem nakonec přece jenom setkáme. Nedávno se ho na tuto otázku zeptal jeden fanoušek přes Instagram, načež odpověděl:

„Nikdy jsem neřekl, že byl Adam Warlock ve dvojce.“

Touto větou poměrně vyvolal zmatené a nespokojené reakce fanoušků. Mluvila Ayesha o jiném Adamovi? Asi těžko. Má Gunn v plánu něco jiného a teď se celé entrée s Warlockem snaží zatajit? Nebo si z nás dělá celou dobu jenom srandu? Odpověď nám snad brzy dá i on sám.

Film Guardians of the Galaxy Vol. 3 se začíná natáčet v únoru roku 2021 a o všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

souvisejícíGuardians of the Galaxy – dočkáme se ve třetím pokračování smrti jedné z hlavních postav?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz