Plánovaný seriál Hawkeye, jehož produkce začala teprve před pár dny, nám hned ze startu servíruje jednu novinku za druhou. Z uniklých fotografií již víme, kdo je do projektu obsazen či kde natáčení probíhá. Kate Bishop si navíc po dlouhém spekulování skutečně střihne mladá Hailee Steinfeld, kterou známe jak z filmového, tak hudebního průmyslu.

Je jí sice jen 23 let, za sebou má však už nyní slušnou řádku filmových projektů. Hailee Steinfeld začínala hrát v jedenácti letech, kdy hostovala v jednom díle seriálu Zpátky do studia. Poté se stala součástí pár krátkometrážních filmů a roku 2010 získala roli Mattie Ross v celovečerním dramatu Opravdová kuráž, která jí dokonce vynesla nominaci na Oskara. Následovaly tituly jako Romeo and Juliet, Nelítostný Žert, Enderova hra či Síla života. Když bylo Hailee 19 let, vydala svůj debutový singl s názvem Love Myself a tím odstartovala úspěšnou pěveckou kariéru.

Asi největší ohlas zaznamenala s příchodem akčního snímku Bumblebee, který je prequelem filmové klasiky Transformers a kde si herečka střihla postavu Charlie. Rovněž propůjčila svůj hlas Gwen Stacy v animovaném projektu Spider-Man: Paralelní světy a po dalších hereckých nabídkách nyní přišla i ta do role Kate Bishop, nad kterou dlouho visely otazníky.

Embed from Getty Images

Obsazení však bylo potvrzeno ve včerejších hodinách díky uniklým fotografiím z natáčení v New Yorku. Jako první si můžeme všimnout Jeremyho Rennera (Clint Barton / Hawkeye) s jakýmsi batohem, ve kterém nejspíše bude ukryto bojové vybavení. Za ním už vidíme samotou Hailee (Kate Bishop) svírající v levé ruce mohutný luk. Největším překvapením je však zlatý retrívr Lucky (neboli ,,Pizza Dog“), který dvojici ve stanici metra doprovází. Kromě fotek bylo na Twitteru zveřejněno i video, kde trojice účastníků očividně před někým utíká.

Postava mladé hrdinky Kate Bishop je v komiksových sešitech dcerou bohatého podnikatele, za jehož majetkem se však skrývá i temná strana zla. V průběhu událostí z Kate vyroste trénovaná bojovnice a nástupkyně Clinta Bartona (Hawkeye), který je tou dobou prohlášen za mrtvého. Nic ale netrvá věčně a Kate musí s identitou superhrdinky bojovat vstříc zlu, ovšem nebude na to sama – stane se totiž součástí týmu Young Avengers.

Inspirací pro seriál je komiksová série ,,Hawkeye“ od dvojice autorů ve složení Matt Fraction & David Aja Omnibus. Pokud vše dopadne dle plánu, měl by seriál zamířit na streamovací službu Disney+ již příští podzim.

Jste rádi, že si Kate Bishop střihne právě Hailee Steinfeld? Dejte nám vědět níže do komentářů či na naši facebookovou stránku! Také nás nezapomínejte číst – chystáme pro Vás spoustu aktualit.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz