Pořad, ve kterém figuruje 18 profesionálních šéfkuchařů prahnoucích po lákavé výhře 250 000 dolarů a pozici v jedné z restaurací Gordona Ramsaye, se začátkem ledna příštího roku dočká 19. řady. Ta však vůbec poprvé zamíří z Kalifornie do Las Vegas.

Pokud nedisponujete sebevědomím, nemáte kuchařský um a ani trpělivost, tak se v pekelné kuchyni raději vůbec neukazujte. Unikátní přehlídka zajímavých kulinářských výzev, nervy-drásajících výkonů a zejména stresových situací je to, co projekt pod záštitou slavného šéfkuchaře Gordona Ramsaye přesně vystihuje. Na začátku působilo 18 soutěžících v Západním Hollywoodu (Labrea Avenue), ovšem nevařilo v restauraci jako takové – v prvních dvou sériích produkci bohatě postačilo filmové studio.

Během následujících řad štáb přesídlil do La Cienega Place v Los Angeles a Hayden Place v Culver City, přičemž posledním sídlem se stal unikátní komplex Hell’s Kitchen restaurant na adrese Caesars Palace. Zde si jako běžný zákazník můžete zakoupit oběd, večeři či pokrm s sebou.

Čím se Pekelná kuchyně od kulinářských „vrstevníků“ liší, je bezprostředně charakterová stránka každého člověka. Při výzvách se hraje na čas, originalitu a chuť daného pokrmu, který může vítěznému týmu zajistit parádní zážitek v podobě wellness, krmení exotické zvěře či zábavu při zkoumání virtuální reality. Během servisu zase vládne napjatá atmosféra, stres a strach, jelikož zákazníků je víc, než dost a chyby na denním pořádku. Ne každý takový nátlak v kuchyni snese, a tak dochází ke spáleným bramborám, nedopečeným steakům či naopak převařeným rybím pokrmům. Který tým dokáže spolupráci lépe ukočírovat a kdo bude na konci večera díky selhání vyloučen?

Reality show je produkována společností A. Smith & Co. Productions, 19. série pak zamíří na televizní obrazovky stanice Fox 7. ledna 2021. Natáčet se tentokráte bude v Gordon Ramsay Pub & Grill restauraci – luxusním komplexu s kasinem.

Souhrn těch nejlepších scén a momentů Gordona Ramsaye z předchozích řad si můžete pustit zde:

Znáte pořad Pekelná kuchyně? Přihlásili byste se sami do nějaké kulinářské reality show? Dejte nám vědět dolů do komentářů či na facebookovou stránku.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Podělte se o svůj názor: