Mnozí z nás již netrpělivě očekávají premiéru nového seriálu Zaklínač, které bychom se měli dočkat někdy v roce 2020. Myslím, že knihy či hru netřeba nějak obzvlášť představovat. Knižní série a taky hra si získali obrovské množství fanoušků na celém světe.

Kromě jiného nás tvůrci stále natahovali s odtajněním obsazení hlavní role. Od fanoušků padla taková jména, jako třeba Mads Mikkelsen, Nikolaj Coster-Waldau, Richard Armitage či dokonce Michal Zebrowski, který již Geralta ztvárnil v polské verzi. Nedávno jsme Vás informovali, že nakonec tuto roli ztvární Henry Cavill. Mnozí fanouškové však nejsou touto volbou moc nadšení, tento herec byl však jasnou volbou už od začátku.

Zdroj: Irmonline.com

Samotná výkonná producentka seriálu Lauren Schmidt Hissrich nedávno potvrdila, že herec Henry Caville byl jasnou volbou pro roli oblíbeného zaklínače Geralta z Rivie už od samého začátku. Byl to taky první herec, se kterým se Lauren setkala, aby s ním tuto roli probrala. Tak se stalo již v dubnu tohoto roku. Sama se k tomu vyjádřila těmito slovy: „On je Geralt. Vždycky byl.“ Taktéž řekla, že Caville „byl vždy“ v jejích očích Bílým vlkem. O tomhle herci je taky známo, že je velkým fanouškem knižní série, kterou prý přečetl několikrát a také má v oblibě hry. Také jsme se dozvěděli, že sám herec tuto roli ztvárnit chtěl. Takže se mu splnil sen.

To řekl v nedávném rozhovoru pro magazín IGN, který se uskutečnil až po setkání s výkonnou producentkou seriálu, takže je dost obdivuhodné, že v tomhle rozhovoru nepadly žádné náznaky, že tuto roli ztvární právě on. Seriál The Witcher (Zaklínač) bude založen na nejprodávanějších fantasy románech od polského autora Andrzeja Sapkowského, který vypráví dobrodružství osamělého lovce netvorů, Geralta z Rivie. První sezóna bude mít osm epizod. Datum premiéry ještě nebylo stanoveno, ale jak už jsem výše uvedla, očekává se, že se jí dočkáme někdy v roce 2020.

Dlouho, velmi dlouho nás natahovali. Musím přiznat, že já bych si do této role představovala někoho jiného, třeba už výše zmíněného Michala Zebrowskeho, ale to je jen můj skromný názor. Každopádně se moc na tento seriál těším a jsem na Henryho v roli Geralta zvědavá. A jak jste spokojení s výběrem herce Vy? Těšíte se na Henryho nebo byste si taky představovali někoho jiného? Vaše názory nám nezapomeňte napsat dolů do komentářů. 

Zdroj: ign.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz