Bývalá dlouholetá přítelkyně a kolegyně Luka Perryho, Shannen Doherty, bude hostovat na jeho počest ve speciální epizodě Riverdale. Perry zemřel v březnu tohoto roku ve věku 52 let na mozkovou mrtvici. Okamžitou slávu měl zaručen, když byl obsazen do role Dylana McKaye v dospívajícím dramatu Beverly Hills, 90210, kde se také s Shannen Doherty seznámil, a následně se stali nejoblíbenějším párem fanoušků.

 Zpráva o Perryho smrti zasáhla nejenom obdivovatele, ale především kolegy a rodinu. Mnoho z nich začalo přemýšlet, jak se pověřenému řediteli Riverdale vlastně podaří provést jeho odchod ze seriálu. Lukova přítomnost v tomto pořadu vždy přinesla fanouškům pocit pohodlí a klidu, zvláště v dobách, kdy se po městě šířila temnota a strach. Výkonný producent Roberto Aguirre-Sacasa již dříve vysvětlil, že premiéra čtvrté série uctí Perryho památku, a nyní Riverdale panel na Comic Conu v San Diegu nabídl okolo této epizody více detailů.

FOTO: reprofoto YouTube

 Bylo oznámeno, že premiérová epizoda čtvrté sezóny Riverdale ponese název „In Memoriam“, na počest Luka Perryho. A co víc, Shannen Doherty (Čarodějky, Beverly Hills 90210) se ujme zvláštní role. Jak výkonný producent, tak i herec, už dlouho plánovali přinést Doherty do seriálu, a podle slov Aguirre-Sacasy, bude její přítomnost „něco, co Luke chtěl už od první série“.

 Vliv, který Perry zanechal na těch, s nimiž pracoval, je ten, na který nikdo nikdy nezapomene. Byl to někdo, kdo vždy přinesl každé postavě opravdové emoce. Mít Shannen Doherty jako hosta v seriálu bude perfektní způsob, jak se rozloučit.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant.com
Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.