Již dříve bylo prokázáno, že žádná postava v seriálu The Walking Dead není v bezpečí. Nedávno se objevila nová zpráva prohlašující, že představitel hlavní postavy Andrew Lincoln chce opustit seriál. Mohla by 6. série být poslední pro Ricka Grimese?

Než začnete vyvádět a plánovat vzpouru, dovolte nám vysvětlit původ těchto drbů, proč by chtěl Andy opustit tento velice úspěšný seriál od kabelové televize AMC.

V posledním tiskovém vydání časopisu OK! Magazine bylo zveřejněno, že Andy plánuje odchod z The Walking Dead. Podle zdrojů blízkých britskému herci, požádal producenty o zabití postavy Ricka, protože je stále více a více frustrovaný z tahání svých dvou dětí a ženy z jejich domova v Anglii do Georgie, kde pracuje.

I když nepochybujeme o tom, že Andy chvílemi postrádal svoji rodinu, zástupce 42 letého herce informoval bulvární webovou stránku, že tyto fámy o odchodu ze seriálu jsou nepravdivé.

nnn3

Před TWD byl Andy velice známý pro americké publikum jako Mark, chudák, který byl zamilovaný do manželky svého nejlepšího kamaráda ve filmu Láska Nebeská. Avšak dnes je velice populární osobnost. Pochybujeme, že by se vzdal hlavní role v top hodnoceném dramatu tak rychle. Co si o tom myslíte? Dokázali byste si představit seriál bez Ricka? Já tedy ne.

Do premiéry seriálu The Walking Dead zbývají necelé 3 týdny. Co můžeme v další sérii očekávat?

Pro osvěžení paměti, poslední okamžiky finální epizody z páté série ukazovaly chodce napadající Alexandria Safe Zone, poté co brána zůstala otevřená a Rick zabil Peta. Premiéra šesté série bude pokračovat tam, kde jsme skončili v páté a začne akcí. Greg Nicotero, který režíroval tento 90-ti minutový díl, jej nazval propletenou hádankou.

Stejně jako u jiných sérií, šestá série bude kmitat mezi minulostí a současností a právě kvůli tomu to bude mimořádně komplikované, řekl Norman Reedus. Jedna epizoda prý bude zahrnovat jen flashbacky.

Článek pro vás přeložil SLAUGIE
[fbcomments]

 

-reklama-