Jak již název článku napovídá, podíváme se na to, jak drogy změnily známé osobnosti. Mnoho lidí se obrátí na drogy v období stresu a není nic více stresujícího, než být neustále na očích veřejnosti. Bohužel tyto problémy se většinou vymknou z kontroly, mají negativní vliv na kariéru a samozřejmě i na samotné uživatele. Podívejte se na fotografie celebrit před a po drogách.

1Macaulay Culkin

urbanjoker.com

V dnešní době je to již takovým stereotypem, že dětské hvězdy sklouznou k drogám. Takže není žádným překvapením, že Culkin těžce bojoval s užíváním drog v minulosti. Aktuálně se zdá, že je herec již v pořádku a abstinuje. Bývalému frontmanovi kapely „The Pizza Underground“ se tak již nedostává negativní pozornosti že strany médií.

2Charlie Sheen

kinohit.mirtesen.ru

Sheen má také společnou minulost s návykovými látkami a alkoholem. Dokonce utrpěl cévní mozkovou příhodu v roce 1998 poté, co se předávkoval kokainem a pokusil se utéct z léčení. V roce 2010 přiznal užívání kokainu policii poté, co byl nalezen opilý v rozbité hotelové místnosti v New Yorku.

3Robert Downey Jr.

urbanjoker.com

Robert Downey Jr. vedl velmi veřejný boj s drogami. Naštěstí se mu podařilo se svým démonem boj vyhrát a nyní se můžeme těšit z jeho skvělých výkonů, které ve filmech předvádí.

4Whitney Houston

urbanjoker.com

Slavná zpěvačka, jejíž osud skončil díky závislosti tragicky. Houston se stala tragickou obětí návykových látek. Její smrt šokovala širokou veřejnost a hlavně její fanoušky. Neunesla svoji slávu spojenou s úspěchem v hudebním průmyslu. Zemřela 11. února 2012.

5Lindsay Lohan

urbanjoker.com

Neexistuje snad tak výrazný pokles popularity z řad mladých herců, jako je tomu u Lindsay Lohan. Poté, co hrála v řadě filmů, o bývalou dětskou hvězdu přestal být zájem, jakmile se u ní objevily známky užívání drog. A jak se zdá, nezájem režisérů převládá až dodnes. Stala se nejen svojí slávou ale hlavně díky skandálům obětí neustálého pronásledování bulvárního tisku.

6Britney Spears

urbanjoker.com

Americká hvězda, která neměla většinu svého života bez zájmu veřejnosti. Spears měla  ve své kariéře velkou řadu vzletů i pádů. Spekuluje se, že jedna z věcí, která ovlivnila negativně její kariéru, bylo možné užívání návykových látek jak v minulosti, tak v současnosti.

7Amanda Bynes

urbanjoker.com

Herečka, která měla již v útlém mládí svoji show s názvem „Amanda Show“. Poté přišly na řadu role ve filmech a sláva šla rapidně nahoru. Bynes se s tím vyrovnávala jako spousta dalších celebrit také drogami.

8Pamela Anderson

urbanjoker.com

Je obecně známo, že známé osobnosti tíhnou k užívání drog. Někteří skončí s vážnými zdravotními potížemi a jiní dokonce smrtí. Nadužívání se nevyhnulo ani Anderson,  známé díky roli C.J.Parker v Pobřežní hlídce. Tuto silikonovou krásku postihlo více skandálů, nejen díky drogám.

9Courtney Love

wetpaint.com

Courtney Love patří bezpochyby mezi nejznámější uživatele návykových látek. Po sňatku se slavným rockerem Kurtem Cobainem byla tato dvojice často v propírána v médiích kvůli jejich nekontrolovanému užívání drog. Od sebevraždy jejího manžela, zpěváka kapely Nirvana, uplynulo již 24 let.

10Angelina Jolie

urbanjoker.com

V médiích se toto nepropíralo na rozdíl od jiných hvězd showbyznysu tak silně, jako tomu bylo u jiných celebrit. Brad Pitt po té, co zůstal „čistý“, uvedl, že během vztahu s Jennifer Aniston si užíval hodně drog a párty. Možná je i zrovna toto svedlo a spojilo s Jolie. Mohlo je zpočátku uklidnit  to, že můžou užívat drogy spolu, ale také to, že se závislosti mohli zbavit společně.

11Gary Dourdan

vendetupagina.info

Tento americký herec se dostal do povědomí diváků hlavně díky roli v Kriminálka Las Vegas, kde bojoval na straně práva a zákonu. Po několika návratech k užívání návykových látek se bývalá hvězda „CSI“ Gary Dourdan ocitla na dně. Foto před a po ukazuje, kam až nechal Dourdan svou situaci zajít.

12David Hasselhoff

urbanjoker.com

Hvězda Pobřežní hlídky herec David Hasselhoff začal v 70. letech bojovat s alkoholem. V roce 2000 se rozhodl se svou závislostí bojovat a tak se ocitl v léčebně.

13Mischa Barton

newravel.com

Svou hereckou kariéru nastartovala seriálem „The O.C.“, kde se objevila po boku Bena McKenzieho. Po slibném startu rychle spadla dolů kvůli cestě, kterou si vybrala – drogy. Její zápas s omamnými látkami byl veřejný, a neustálý dohled bulváru a propírání jejího stavu v tisku jí určitě také nepomohlo.