Je tady Neděle a to znamená jen jedno. Hororové okénko. Dnešní souhrn nabídne třeba Zaca Efrona jako Teda Bundyho nebo Crossover mezi sérii Sinister a Insidious. 

 

Začalo oficiální natáčení nového Halloweenu

Zdroj:www.imdb.com

Včera padla první oficiální klapka snímku Halloween, který má premiéru v říjnu. Jak již víme, pokračovat se bude po úplně prvním snímku (Všechny ostatní filmy ignoruje). Vrací se Laurie Strode v podání královny křiku Jamie Lee Curtis, která svede svůj poslední boj který započal před 40 lety. Pomáhat jí překvapivě bude její dcera Karen v podání Judy Greer (Ant-man) a její vnučka Allyson, kterou si zahrála Andy Matichak. Tři generace proti jednomu šílenci. Za maskou Michaela se objeví Nick Castle a Jame Jude Courtney.

Blum by rád spojil světy Sinisteru a Insidious

Zdroj:www.media.comicbook.com

Nedávno proběhla premiéra dalšího snímku z hororové série Insidious: Poslední klíč jenž patří pod studio Blumhouse. Za jejím zrodem není nikdo jiný než James Wan, který se ujal režie prvních dvou dílů. Ze stejného studia pak také pochází Sinister, který dostal druhý díl, který už tak úspěšný nebyl. Jason Blum se nechal slyšet, že už to jednou málem provedli, ale ještě není ten vhodný čas. Jednou se však oba světy spojí a v plánu to tudíž rozhodně je. Já osobně si dokážu představit Elise proti titulnímu bubákovi Bughuulovi.

 

John Malkovich se přidal k natáčení hororu o Tedu Bundym

Zdroj:www.imdb.com

Připravovaný snímek Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile, jenž vypráví o řádění Teda Bundyho, jenž v období 1974-1978 zabil kolem 30 žen. Hlavní roli si ve snímku střihne i Zac Efron (Pobřežní hlídka), který ztvární samotného Bundyho. Malkovich by si měl zahrát soudce, jenž poslal Bundyho na smrt.

 

Trailer #1: Break In

S touhle mámou si nezahrávejte. Režisér James McTeigue (V jako Vendeta) přináší snímek o matce, jenž se nezastaví před ničím aby ochránila své děti. Do silně chráněného domu proniknou lupiči a matku nechají zamčenou venku. Ta musí udělat vše proto, aby děti zachránila před spáry zloduchů. Vypadá to celkem solidně. Trailer funguje jak má a mohli bychom se dočkat parádní Home Invasion vybíjené. Hlavní roli si zahrála Gabrielle Union. Uvidíme už 18. Března.

 

Víc toho bohužel pro Vás nemám, ale v průběhu týdne se opět můžete těšit na plno minirecenzí a novinek. Uvidíme se příští týden. Hororům zdar.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz