The Doctor and The Dalek je vzrušující hra pro tablet, nebo počítač. Hlavními hrdiny jsou Peter Capaldi v roli dvanáctého Doctora a Nicholas Briggs jako hlas Dáleků.  V příběhu Phila Forda (Doctor Who, Wizards vs. Aliens) bude Doctor čelit nebezpečné potyčce s jeho největšími a nejstaršími nepřáteli – Dáleky a Cybermany – a potřebuje vaši pomoc! 

Dostupná na app store, amazonu, brzy i na google play jako verze pro tablety, nebo na stránkách CBBC jako verze pro počítače. Tady ovšem musíte naladit své pirátské přijmače na trochu britštější vlnu (tímto nic nepodporujeme) Podle BBC hra může pomoci dětem porozumět programování, jelikož budou používát různé kombinace k dosažení jejich cílů.

TARDIS se materializuje v smrtelné potyčce, kdy se solničky řítí na Cybermanskou loď, samozřejmě za četných výbuchů a exterminačních paprsků. Ovšem z Cybermanské flotily vyhází nouzový signál – od Dáleka!
Doctor se svým novým spojencem všemožně snaží zastavit zničení reality která hrozí od jeho největších nepřátelů.

Od ledovýc cyber-hrobek Telosu, po děsivé klonovací komnaty Sontaranů musí Doctor a jeho Dálecký parťák musí získat roztříštěné kousky atrtefaktu, které aktivují strašlivou zbraň, Starbane se schopností roztříštit slunce.

Tým Doctor a jediný hodný Dálek jako jediní(samozřejmě s vaší pomocí) mohou zabránit, aby Starbane spadl do špatných rukou.  Ale může Doctor věřit svému nejstaršímu nepřiteli, kdy osud bytí je na pokraji zhroucení? Přidejte se do týmu DD (DoctorDalek), a zjistěte to!

Kde stahovat?
Appstore
Amazon
Android
Podmínky pro používáníOchrana
soukromí

Zdroje: http://www.bbc.co.uk/

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz