Již za čtyři měsíce se vrací celosvětově úspěšný seriál Hra o trůny, a tak se fanoušci začínají ptát na stále více otázek ohledně poslední osmé série. K nejčastějším patří dotaz na vztah Daenerys Targaryen a Jona Snowa, mezi kterými to v sedmé sérii pořádně jiskřilo. Představitelé postav, Emilia Clarke a Kit Harington, prozradili, jak budou jejich postavy reagovat na zjištění, že jsou příbuzní.

Hvězdné seriálové duo a scénáristé David Benioff a D. B. Weiss v rozhovoru pro TV Insider osvětlili, co se stane, až Dany a Jon zjistí, že jsou z jednoho rodu. Jak jsme mohli vidět v sedmé sérii, Jon Snow není bastard Neda Starka, jak si fanoušci několik let mysleli, ale jedná se o syna Rhaegara Targaryena, neboli bratra zmíněné Khaleesi. To znamená, že Dany je vlastně Jonova teta.

tvguide.com

„Z dramatického hlediska je to zajímavé, protože příběh už není o tom, kdo jsou Jonovy rodiče,“ řekl Weiss. „Je to o tom, co se stane, až se o tom Jon dozví.“ Jon se bude muset popasovat s pocity o jeho rodičích, ale zároveň si bude muset uvědomit, co to bude znamenat pro jeho vztah s Dany. „Jon je pravdomluvný, neumí lhát. Zjištění o Dany pro něj nebude lehké,“ prozradil dvaatřicetiletý Harington.

„Daenerys vždycky chtěla pomstít svou rodinu a usednout na Železný trůn. Opravdu miluje Jona, až zjistí o jeho titulu, hodně ji to zasáhne,“ řekla britská herečka, která se proslavila hlavně díky roli matky draků. Fanoušci jsou rádi, že hvězdy jednoho z nejúspěšnějších seriálů začali prozrazovat bližší informace k osmé sérii. I přesto, že zatím neznáme podrobnosti zápletky, je jedno jisté, a to, že zima se blíží.

popsugar.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:tvguide.com
Karolína Hájková
Redaktorka se zájmem o světovou kinematografii a filmové festivaly.