Také už šílíte z toho, jak se již nemůžete dočkat osmé (bohužel však poslední) série jednoho z nejoblíbenějších seriálů všech dob, Hra o trůny? Naštěstí se jí konečně již 14. dubna 2019. Diváci od poslední řady očekávají grandiozní finále, a proto se v tomto článku můžete podívat na dvě nové upoutávky na osmou sérii a také na teorii o smrti některých hlavních postav. 

Krátká ukázka na epizodu Aftermath: 

Promo na epizodu Together: 

A kdo z našich oblíbenců by mohl ve finální sérii zemřít? 

Tyrion Lannister 

Zatímco „všemi oblíbená“ královna Cersei Lannister zůstává v Králově přístavišti, Tyrion cestuje do Zimohradu po boku Daenerys Targaryen jako její pobočník. V nové ukázce se jeho odznak pobočníka objeví krátce ve sněhu, což by mohlo naznačovat, že možná ve Velké válce zemře.

Jaime Lannister

Pokud jde o bratra Tyriona a Cersei, Jaimeho Lannistera, víme, že obrátil o 180 stupňů, když se rozhodl pomoci při boji ve Velké válce. V ukázce na epizodu Aftermath vidíme jeho zlatou ruku ve sněhu. Pokud si dobře pamatujete, tak o svou pravačku přišel ještě ve třetí sérii poté, co byl zajat.

Arya Stark 

V první sérii daroval Jon Snow svojí sestře Aryi Stark meč „Jehlu“ před svým odchodem do Noční hlídky. V průběhu série se Arya stala profesionálním zabijákem, avšak ve výše zmíněné ukázce její milovaná „Jehla“ uvízla v nějakém předmětu, nedaleko od Tyrionova odznaku. Toto místo je velmi důležité, protože oba předměty se objevují spíše uvnitř, než na bojišti.

Bran Stark 

Pokud jde o Brana Starka, ve videu vidíme jeho rozbitý vozík, na který padají pírka. Pro upřesnění, peří se nám také v první sérii spojuje s Lyanne Stark a také ho vidíme na soše v upoutávce s názvem „Crypts of Winterfell“ (Krypta Zimohradu). Jedna teorie dokonce naznačuje, že Starkové by mohli být příbuznými Bílých chodců, a proto je opakující se téma peří velmi zajímavá na mnoha úrovních.

Daenerys Targaryen 

Myslím, že na konec sedmé série, kde byl odhalen Jonův pravý původ a také rozbíhající se milenecký vztah s Daenerys, si všichni velice dobře pamatujeme. Jon je vlastně příbuzným Daenerys, konkrétně jejím synovcem, což na druhou stranu Targaryenům nikdy nevadilo. Předpokládám, že všechny ty memes na toto téma jste na sociálních sítích zaregistrovali. V nové upoutávce na osmou sérii se v blízkosti Jaimeho zlaté ruky objevují i dračí řetězy.

Jon Snow 

V závěru pak vidíme meč Jona Snowa, který je celý krvavý a leží na neznámém objektu. Ve finále videa se nám pak nastavuje scéna, kde v pozadí vidíme Nočního krále zlověstně kráčet k meči.

Tak jak se těšíte na seriál? Co říkáte na tyto indicie? Je to pouze video, které nás má za úkol zmást, nebo skutečně některé z hlavních postav zemřou? Koho tipujete? Vaše odpovědi nám napište níže do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek.