Bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková se poprvé objevila před kamerou v roce 1980 ve filmu Veronika, prostě Nika a to rovnou v hlavní roli malé milovnice zvířat Verunky. Od premiéry uběhlo již dlouhých devětatřicet let. Pojďme se společně podívat, jak se Michaela Kudláčková změnila a co právě dělá.

Michaela Kudláčková (51 let)

Michaela Kudláčková před pár dny oslavila 51. narozeniny. Po své první velké roli v již zmíněném filmu následovala další herecká obsazení. Získala například hlavní roli ve filmu Skleněný dům (1981), dále Poslední propadne peklu (1982) a poslední film ve kterém si zahrála byl Zelená léta (1985). Známá je také díky své roli Barbory Hrdinové v divácky oblíbeném seriálu My všichni školou povinní (1984). Pokoušela se dvakrát dostat na hereckou konzervatoř, ale bohužel pokaždé neúspěšně (poprvé přijímací zkoušky úspěšně složila, ale i přesto nebyla přijata). Naposledy se po dlouhé odmlce objevila v jedné epizodě seriálu Stopy života (2013).

Na fotce z roku 2007 s hereckými kolegy ze seriálu My všichni školou povinní (Monika Kvasničková, Michaela Kudláčková a Zbyněk Honzík). FOTO: Ladislav Křivan / CNC / Profimedia

Vystřídala hned několik zaměstnání. Dělala například novinářku, barmanku, sociální pracovnici, taxikářku a další. Byla dvakrát vdaná a má 4 dcery. Vydala dvě knihy (Jak se modlí čarodějky a Neslibujte Pannám hady).

V současnosti se věnuje astrologii a runám. Také vyučuje výklad Thovtova tarotu. Je šéfredaktorkou internetového magazínu popelky.cz a velmi vyhledávanou kartářkou.

FOTO: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
-reklama-