Vypadá to, že seriálové překvapení Titans od DC Comics je konečně připraveno přivést na televizní obrazovky skutečného Bruce Waynea. V první sérii jsme mohli Batmana vidět pouze ve scénách s halucinacemi, kterými trpěl Robin aka Dick Grayson. Nyní bylo před startem natáčení druhé série oznámeno obsazení slavného Batmana známou tváří ze seriálu Hra o trůny.

Podle magazínu Deadline rozšíří herec Iain Glen herecké obsazení seriálu Titans. Ztvární samotného Batmana. Glen je nyní nejvíce známý pro jeho roli Sera Joraha Mormonta ze seriálu Hra o trůny, milované ságy stanice HBO, která za pár dní odstartuje svou poslední sérii.

Iain Glen, FOTO: uberpixelphoto (Alan Chang), licencovaný dle CC BY 2.0, commons.wikimedia.org

Vzhledem k tomu, že Iain Glen již není nejmladší, uvidíme mnohem „zkušenější“ a životem ostřílenější verzi Bruce Waynea. Oficiální charakteristika, kterou si můžete přečíst níže, popisuje člověka, který se snaží napravit své chyby z minulosti, zejména pokud jde o jeho vztah s Dickem Graysonem (Robinem).

„Po desetiletích boje proti zločinu jako Batman, je miliardář Bruce Wayne stejně tak motivovaný, aby ochránil Gotham před zločinci, jako byl na začátku své cesty. Nyní bude muset napravit svůj vztah s Dickem Graysonem a doufat, že mezi bývalými parťáky vznikne nová dynamika.“

Bruce Wayne bude v seriálu hrát velkou roli, aktuálně však není zcela jasné, zda se ve skutečnosti objeví jako Batman v plné parádě. Podrobný popis poznamenává, že po většinu svého života jednal jako Batman, ale nyní bojuje proti bezpráví jako miliardář Bruce Wayne.

Druhá řada Titans by měla být na obrazovky uvedena letos na podzim.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz