Zdá se, že tvůrci The Walking Dead nejsou s eliminací postav v osmé sérii ani zdaleka u konce. Alespoň to tvrdí Seth Gilliam, který je znám jako otec Gabriel. Dle jeho slov můžeme  před samým finále očekávat ještě více smrti. O tom, kdo se přidá ke Carlovi, Gavinovi, Erikovi a dr. Carsonovi s pochopitelných důvodů pomlčel.

 

Gilliamovi v rozhovoru pro Comicbook k vyjádření stačila pouhá dvě slova: „Více smrti“. Herec také přiznal, že ztrátu tolika postav je někdy těžké vyřešit a vybírá si to svou daň.

Narozdíl od Gabriela si Seth Gilliam své zajetí užívá. Otevřel se mu větší svět, ve kterém se může pohybovat a také spolupracovat s Joshem McDermittem a Jeffreym Dean Morganem, z čehož je nadšený.

Bývá zvykem, že každou sezónu seriál opustí alespoň jedna velká postava. Ovšem po odchodu Carla není pravděpodobné, že by zemřel někdo další jeho formátu. Nicméně ve vzduchu stále visí nepodepsaná smlouva Lauren Cohan, která ohrožuje působení Maggie Rhee v deváté sérii.

Gilliamův příslib dalších úmrtí ve výsledku není až tak šokující, vzhledem k tomu, v jakém duchu se současná série nese. Rick a Negan neustále bojují o moc a kontrolu nad životem v apokalypse. Simon se snaží zabít každého, kdo se na něj jen křivě podívá. A vše vyvrcholí finální bitvou na Hilltopu.

Comic Book

Jedenáctá epizoda osmé série patří k dílům s nejnižším hodnocením sledovanosti. Ale i přes očividný pokles AMC neztrátí důvěru v tuto show a její showrunnery. Kromě současného spin-offu Fear The Walking Dead se do budoucna plánují další seriály z tohoto úžasného světa, protože zombie není nikdy dost.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz