Pro své diváky si připravila Nova Fun velké překvapení – dvouhodinový speciál ADELE – One Night Only britské zpěvačky a skladatelky Adele, který tato televizní stanice mimořádně zařadí do své programové nabídky a to již v pátek 26. listopadu od 20 hodin.

Ve dvouhodinovém televizním speciálu ADELE – One Night Only, který bude uveden v původním anglickém znění s českými titulky, zazní mix nejpopulárnějších hitů superhvězdné interpretky a patnáctinásobné držitelky Grammy Adele. Světovou premiéru budou mít navíc také některé singly z jejího nového, dlouho očekávaného, čtvrtého studiového alba s názvem 30, které v těchto dnech vydává, a končí tak svou šestiletou hudební pauzu.

Adele, FOTO: Distribuce TV Nova

Kromě této koncertní události nabídne speciál také exkluzivní rozhovor Adele se slavnou americkou televizní moderátorkou Oprah Winfreyovou. V prvním obsáhlém televizním rozhovoru se Adele rozpovídá o svém novém albu, o příbězích, které inspirují její písně, a také o životě po rozvodu, hubnutí, výchově jejího syna nebo vztahu se svým otcem.

Speciální koncert ADELE – One Night Only, který před pár dny odvysílala televize CBS a který sklidil mimořádně velký divácký úspěch, se natáčel pod širým nebem v prostoru ikonické observatoře Griffith Park v Los Angeles. Při svém uvedení přilákal k obrazovkách 10,33 milionů diváků a stal se tak nejsledovanějším televizním speciálem od předávání Oscarů v dubnu 2021.

Mimořádní koncert ADELE – One Night Only odvysílá Nova Fun v pátek 26. listopadu ve 20 hod. Pokud máte Voyo, tak tam je již nyní ke zhlédnutí.

Písničky, které během tohoto speciálního večera zazpívá Adele naživo:
“Hello”
“Easy On Me”
“Skyfall”
“I Drink Wine”
“Someone Like You”
“When We Were Young”
“Make you Feel My Love”
“Hold On”
“Rolling In The Deep”
“Love Is A Game”

Adele, FOTO: Distribuce TV Nova

Zdroj informací: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA