Je to již více než rok, co hollywoodské hvězdy Orlando Bloom a Cara Delevingne zavítali do České republiky na natáčení seriálu Carnival Row. Oba mají v seriálu hlavní roli a nyní se můžeme podívat na ukázku výsledku jejich práce v našich končinách.

Seriál se odehrává ve fiktivním futuristickém viktoriánském městě, kde žijí nejen lidé ale i mýtičtí tvorové. Děj se točí okolo vyšetřování série vražd.

První epizoda tohoto fantasy seriálu je plánována na konec léta, konkrétně 30. srpna 2019. Režie se ujal Paul McGuigan (Sherlock od BBC, Luke Cage). Na scénáři spolupracovali Travis Beacham (Pacific Rim – Útok na Zemi, Souboj Titánů), Guillermo del Toro (Hellboy, Hobit), René Echevarria (Star Trek, 4400) a Peter Cameron.

V první sérii můžeme zhlédnout 8 epizod. Kromě již zmíněných herců se zde objeví i Jared Harris (Střelila jsem Andyho Warhola, Sunday, My dva a další), Indira Varma (Hra o trůny, EXODUS: Bohové a králové), ale také naše herečky, jako například Erika Stárková ze seriálu MOST! nebo Petra Bučková (Vraždy v kruhu, Pohádky pro Emu).

Zajímavostí je, že kromě Barrandovských studií probíhalo natáčení i na zámku Kačina a Sychrov, v Adršpachu a vlakovém nádraží v Liberci.

Trailer Carnival Row:

 

-reklama-