V posledním předvánočním díle seriálu Arrow jsme se konečně dočkali odhalení identity nového Green Arrowa, který strážil Starling City, zatímco Oliver Queen byl ve vězení. Teď se ale opravdový Arrow z vězení vrátil a nám se naskytl pohled na toho nového. POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!

Mnoho fanoušků se domnívá, že sedmá série je zatím jednou z nejlepších od vzniku seriálu v roce 2012. Už od října jsme dostávali drsné scény z vězení Slabside, ve kterém byl Oliver (Stephen Amell) uvězněn po dobu šesti měsíců. V sedmém díle jsme se dočkali jeho propuštění a s tím přišly i obavy, že nové díly nebudou tak zajímavé, jako ty předchozí. V seriálu se nám ale vyskytla nová záhada, a to, kdo je novým Green Arrowem. Nový ochránce se objevil už v prvním díle, a od té doby zastupoval pozici uvězněného Olivera.

geektyrant.com

Hlavním zastáncem nového strážce se stal René (Rick Gonzalez), úplně opačný názor měla Dinah (Juliana Harkavy), která se strážci ve jménu zákona postavila do cesty. S posledním dílem jsme se ale dočkali odhalení jeho identity. Ten, kdo se skrývá pod kápí, je Oliverovi mnohem bližší, než si diváci možná mysleli. Jedná se totiž o Oliverovu nevlastní sestru Emiko Queen (Sea Shimooka). „Midseason“ finále začíná záběrem na dívku, jak posiluje stejně jako „Ollie“ v první sérii. Ke konci dílu se znovu objevila na obrazovce, tentokrát u pomníku Roberta Queena (Jamey Sheridan), ke kterému promlouvala.

„Ahoj tati, ukázalo se, že je ti Oliver o dost více podobný, než jsem si myslela. Ale já se nevzdám, nikdy.“

Emiko je v komiksech dcerou Roberta a Shado, ale jak víme, v seriálu se tyto postavy nesetkaly, protože Robert zemřel ještě dřív, než se Oliver vůbec dostal na ostrov Lian Yu, kde později potkal Shado, dceru Yao Feie. I přesto, že její jméno v seriálu ještě nezaznělo, víme téměř jistě, že to je ona. Osmý díl, jenž nese název „Unmasked“, což v překladu znamená odhalený, se měl původně jmenovat „My name is Emiko Queen“, neboli „Jmenuji se Emiko Queen“. Každopádně tato série nám neustále přináší nové záhady. A to hlavně kvůli tomu, že už nevídáme záblesky z minulosti, ale naopak do budoucnosti.

The CW

Na nové epizody budeme muset počkat až do 22. ledna, ale ještě před Vánocemi nás čeká crossover Elseworlds, ve kterém budou údajně hrát velkou roli Felicity (Emily Bett Rickards) a John (David Ramsey).

-reklama-