Největší otázkou všech fanoušků seriálu Riverdale nyní je, kdo se nachází pod maskou anonymního vraha. Je to někdo s kým jsme se ještě nesetkali? Nebo někdo, koho známe? Každopádně webová stránka IMDB zná jedno jméno. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Čeká nás již čtvrtá epizoda druhé série Riverdale. Všichni se ptáme, kdo je náš tajemný vrah se zelenýma očima. Na internetu začali kolovat konspirační teorie už v poslední epizodě první série, ale nyní i po první epizodě nejnovější série, kdy se vrah už nebál ukázat znovu a zabít slečnu Grundyovou nebo zastřelit některé z teenagerů.

Kdo tedy tento vrah vlastně je? Kdo je ten chlap, který se zdát být peklem tohoto města?

Na IMDB je herec napsaný jako „Gunman“ přímo z poslední epizody první série. Jenže v první epizodě druhé série už zde nikdo jako „Gunman“ není, přesto se může někomu zdát, že je to ten stejný člověk. Jenže je tu jedna věc, a to, že vrah, který se objevil na obrazovce v druhé sezóně, vypadá mnohem starší, než ten muž, který se účastnil Riverdale jako střelec ve finále. Má pod očima a kolem jeho očí viditelné linie a husté obočí. A také stojí za zmínku, že náš první vrahGunman“ ani nemá ve skutečnosti zelené oči.

Jméno herce jako „Gunman“ je Jay Clift a takto vypadá.

A takhle vypadá vrah v druhé sezóně v první epizodě

Je dost pravděpodobné, že se Riverdale rozhodlo najmout nového herce, který by zobrazoval našeho vraha během druhé sezóny v dalších epizodách.

Otázkou tedy je, zda hraje vraha v seriálu úplně cizí postava, s kterou jsme se ještě nesetkali (tedy buď náš nový nebo starý herec) nebo jestli je to někdo, koho již známe, a o kom se velmi mezi fanoušky spekuluje. O jaké spekulace se jedná? Nejvíce podezřelý je Hal Cooper, šerif Keller a nebo dokonce Clifford Blossom zpět z mrtvých, čímž by nám Riverdale potvrdilo nadpřirozeno. Všechno to jsou pouze teorie, které jsou zatím jen málo pravděpodobné, ale to neznamená, že jeden z těchto mužů nemohl být do toho všeho zapojen, stejně jako Hiram Lodge.

Jay Clift by sice mohl být hercem, který tohoto vraha hraje, ale dokud se nezobrazí skutečný vrah, můžeme jenom hádat.

Kdo myslíte, že je vrahem? Někdo koho již známe? Nebo někdo zcela cizí? 

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Dominika Mílová (Domča)
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.