Švédská značka Ikea vytvořila originální kolekce nábytku, v kterých se nechala inspirovat oblíbenými seriály. Jsou to staří známí Přátelé, žlutá rodinka Simpsonových a aktuálně vysílaný celosvětově oblíbený seriál Stranger Things. Pokud jste někdy chtěli mít doma místnost jako ze svého seriálu, nyní máte možnost.

Tuto kampaň zahájili aranžéři obchodního domu Ikea ve Spojených arabských emirátech a dostupná je alespoň prozatím pouze tam. Jestli bude návrh pro zákazníky zajímavý a pro svůj úspěch jej zavedou i  v dalších zemích, uvidíme v budoucnu. A ani ceny nebudou, jak jsme u tohoto obchodního řetězce zvyklí, přehnané. Na Blízkém východě si tak již zákazníci můžou sestavit svůj obývák ve stylu tří zmíněných seriálů.

The Simpsons

FOTO: Profimedia, Ferrari

Obývací pokoj kreslené žluté rodinky zná každý. Hnědý gauč, obraz plachetnice za ním, fialový stolek, lampa,… Místo, kam usedá v úvodní znělce celá rodina Simpsonových již dlouhých třicet let.

Přátelé

FOTO: Profimedia, Ferrari

Seriál o pěti přátelích z New Yorku musel v televizi zahlédnout každý. Vysílaný je nepřetržitě již od roku 1994, na podzim tomu tedy bude již dlouhých pětadvacet let od jeho premiéry. Obývací pokoj, v kterém se pravidelně schází Phoebe, Rachel, Monika, Joey, Ross a Chandler, se stal také předlohou pro originální kolekci nábytku.

Stranger Things

FOTO: Profimedia, Ferrari

Americký seriál televizní stanice Netflix vydal první sérii teprve v roce 2016, ale okamžitě si získal mnoho fanoušků po celém světě. Aktuálně byla odvysílána již třetí řada. Ikea se do třetice nechala inspirovat právě tímto obývákem, který můžeme v seriálu vídat u jedné z hlavních postav.

Tým Ikea na tomto projektu pracoval celé měsíce společně s několika kreativci. Procházeli stovky různých předmětů, aby našli to, co zapadne do těchto ikonických pokojů. Tato skvělá spolupráce a píle vedla ke skvělému výsledku,“ prohlásil manažer týmu Ikea ve Spojených arabských emirátech.

Který obývací pokoj byste si vybrali? Nebo vás nezaujal ani jeden a máte jiný oblíbený seriál, kterým byste se nechali inspirovat? Podělte se do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:profimedia
Profilový obrázek
REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA