Od premiéry dobrodružného filmu Indiana Jones a Chrám zkázy uplynulo letos již 36 let. Film režíroval úspěšný americký režisér Steven Spielberg. Po boku Harrisona Forda se tentokrát objevila Kate Capshaw jako zpěvačka Willie Scott. Jak se změnila, se podívejte v našem článku.

FOTO: FTV Prima

Kate Capshaw (66)

Americká herečka, rodným příjmením Kathleen Sue Nail, se narodila 3. listopadu 1953. Začínala jako učitelka a po rozvodu s prvním manželem se přestěhovala do New Yorku a snažila se rozjet kariéru herečky.

Kromě již zmíněné role zpěvačky v nočním klubu v druhém filmu s Indiana Jonesem se objevila v pár dalších snímcích, například Krycí jméno: Tanečník, Vražedné alibi, Mezi námi děvčaty a naposledy v roce 2002 v Směr východ. 

Jejím prvním manželem byl v letech 1976 až 1980 Robert Capshaw a z manželství má dceru Jessicu. V roce 1991 se provdala za režiséra Stevena Spielberga, se kterým jsou spolu dodnes. Mají 3 děti. Kromě dcery Jessicy si do manželství přivedla Capshaw ještě adoptovaného syna, kterého později adoptoval i Spielberg. Ten si do manželství přivedl syna z předchozího vztahu s herečkou Amy Irving. Kate se dříve hlásila k Episkopální církvi, kvůli manželství se Spielbergem však konvertovala ještě před svatbou k judaismu.

Embed from Getty Images

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz