Harrison Ford si zahraje v dalším filmu o Indiana Jonesovi, naposledy se objevil v Království křišťálové lebky z roku 2008. Osmasedmdesátiletý herec se již vrátil před kameru a herec Josh Gad nechal fanoušky nahlédnout na Forda v jeho ikonickém kostýmu.

„Na světě je všechno v pořádku. Vítejte zpátky, doktore Jonesi,“ napsal Gad k fotografii, na níž je také vidět, že Ford má na obličeji roušku a na place mluví s dalšími lidmi ve zdravotnické masce. Natáčení provází přísná protiepidemická opatření.

Ford si známého dobrodruha prozatím zahrál ve čtyřech filmech, počínaje Dobyvateli ztracené archy (1981), Chrámem zkázy (1984), Poslední křížovou výpravou (1989) a Královstvím křišťálové lebky (2008).

Poprvé v historii celé série nebude film režírovat Steven Spielberg. Na režisérské křeslo usedne James Mangold (Logan), producenty budou Spielberg, Kathleen Kennedy, Frank Marshall a Simon Emanue.

„Jsem nadšený, že mohu začít nové dobrodružství a spolupracovat s týmem snů složeným ze skvělých filmařů,“ uvedl Mangold v tiskové zprávě.„Steven, Harrison, Kathy, Frank a John jsou mými uměleckými hrdiny. Když se k tomu přidá Phoebe, oslnivá herečka, brilantní tvůrčí hlas a chemie, kterou nepochybně přinese na naše natáčení, nemohu si pomoci, ale cítím se stejně šťastný jako sám Indiana Jones,“ dodal režisér.

Film bude mít premiéru 28. července 2022 a po boku Harrisona Forda se objeví také Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook, Thomas Kretschmann nebo Shaunette Renée Wilson.

Zdroj informací: people.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR
Podělte se o svůj názor: