Tak dlouho jsme čekali na nějaké novinky ohledně chystaných Inhumans, až se k nám hrnou jedna za druhou! Chvíli poté, co jsme se dozvěděli, že Iwan Rheon se objeví jako Maximus a Anson Mount ztvární krále Black Bolta, jsme se dozvěděli i jméno herečky, která se objeví jako královna Medusa!

Medusa, celým jménem Medusalith Amaquelin, je manželkou Black Bolta, což z ní dělá královnu Inhumans. V komiksu má superschopnost ovládat své vlasy, které ji slouží jako další končetiny. Uzvedne jimi váhu až několika tun. Uvidíme jak si tvůrci s touhle zajímavou schopností poradí v seriálu.

A kdo ji teda ztvární? Herečka Serinda Swan, kterou můžete znát například ze seriálů Smallville, Graceland nebo Chicago Fire. „Věřím, že Serinda dokáže skvěle zahrát královnu Inhumans, do role skvěle pasuje. Ona je prostě skvělá,“ vychvaluje si výběr herečky hlava Marvel Television Jeph Loeb. „Serinda do role přinese královskou eleganci, vnitřní sílu i belkou odhodlanost. S výběrem Královny Attilanu nemůžu být spokojenější.“ pokračuje showrunner seriálu Scott Buck.

Black Bolt, Medusa a Maximus obsazeni, zbývá Triton, Crystal, Karnak a Gorgon? Koho byste rádi viděli ve zbývajících rolích? A líbí se vám Serinda Swan jako Medusa? Napište nám vaše názory do komentářů a čekejme společně na další castingové novinky!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz