Smutnou zprávou je, že seriál Into The Badlands (Pustiny) se sice brzy dočká svého finále, ale i tak byste mu měli dát šanci, pokud jste zatím neměli tu čest. U mne patří k jedněm z neoblíbenějších, protože si dovolím tvrdit, že je to přeci jen něco jiného, než ostatní seriály. Vždyť posuďte sami podle parádní premiérové ukázky na druhou polovinu poslední série. Co se týče hodnocení seriálu, na ČSFD má 79% a na IMDB 8,1/10, což napovídá, že skutečně stojí za zhlédnutí. Co se týče epizod, první série má šest epizod, druhá deset epizod a poslední by měla mít šestnáct epizod. 

A o čem tento seriál je? Velmi stručně jde o příběh, který vypráví o dobře trénovaném bojovníkovi Sunnym (Daniel Wu), který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony spolu s malým chlapcem jménem M.K. (Aramis Knight). Jejich cílem je nalézt osvícení. Samozřejmě, v dalších dvou sériích se příběh ubírá zcela jiným směrem. Premiéry druhé poloviny třetí, a tedy zároveň finální série, se dočkáme 24. a 25. března 2019 na televizní stanici AMC.

Znáte seriál Into The Badlands (Pustiny) nebo mu teprve plánujete dát šanci? Těšíte se na premiéru druhé poloviny finální série? Pokud jste fanoušky, jste zklamaní, že seriál brzy skončí? Vaše názory nám nezapomeňte napsat dolů do komentářů a také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek. 

Zdroj: csfd.cz, wall.alphacoders.com
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz