Robert Downey Jr. v roce 2008 poprvé oblékl zbroj Iron Mana a od té doby se jako Tony Stark představil v devíti filmech. A asi všichni očekávali, že po květnovém „Avengers: Endgame“ u tohoto čísla zůstane. Opak je však pravdou a Robert se objeví po boku Scarlett Johansson v prequel filmu „Black Widow“.

Embed from Getty Images

Tony Stark, jak všichni dobře víme, lusknutím zlikvidoval Thanosovu armádu, u toho ale přišel o život. Špatně skončila i Natasha Romanoff, která dobrovolně skočila ze skály, aby získala další kámen do sbírky. Její představitelka ale přeci jen dostala další možnost zahrát si černou vdovu a v květnu roku 2020 na stříbrném plátně uvidíme první sólovku s ženskou hrdinkou „Black Widow“.

„Downeyho uvidíme ještě v jednom filmu jako Starka, ale bude to prequel „Black Widow“ v květnu 2020.“ – magazín deadline

Označení prequel [príkwl] značí, že události ve filmu budou zasazeny do minulosti. Marvel na Comic-Conu v San Diegu prozradil, že film se bude odehrávat mezi filmy „Captain America: Občanská válka“ a „Avengers: Infinity War“, což znamená, že Natasha ani Tony nevstanou z mrtvých. Proto je tato novinka trochu hořká. Asi většina z nás je nadšená, ale je to opravdu dobrý nápad, když vezmeme v potaz, že úplně poslední scéna, kterou Robert v ironmanské zbroji natáčel byla právě jeho smrt a mnoho fanoušků už se smrtí smířilo?

Downeyho vystoupení v „Black Widow“ zatím nebylo oficiálně potvrzeno, ale natáčení filmu je v plném proudu. Nejprve jsme mohli vidět fotky z Norska a pak z očekávané Budapešti. Na seznamu obsazených nechybí Scarlett Johansson, Rachel Weisz (Favoritka), Florence Pugh (Slunovrat) nebo David Harbour (Hellboy). Film do kin dorazí 1. května 2020.

Embed from Getty Images
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz