Nedávno jsme vás informovali o připravovaném seriálu iZombie, inspirovaného stejnojmennou komiksovou sérií od DC Comics. Dnes známe nejen představitelku jeho hlavní hrdinky, ale i jména dalších herců, kteří se v seriálu stanice The CW objeví.

Protagonistku iZombie, Liv, si zahraje původem novozélandská herečka Rose McIver, která se nedávno objevila např. v seriálu Once Upon a Time jako Tinkerbell. Liv je studentkou medicíny, přeměněnou na zombie, která přijala práci v koronerově kanceláři, aby získala přístup k mozkům. Avšak pokaždé, když zkonzumuje něčí mozek, získá i jeho vzpomínky. Aby utišila hlasy v hlavě, vyšetřuje případy vražd obětí.

Dále se k hereckému obsazení připojí David Anders (Once Upon a Time, Alias, Upíří deníky), který bude hrát postavu jménem Blaine. Jedná se o boháče, kterému přerostl drogový byznys přes hlavu.

Malcolm Goodwin (Breakout Kings) ztvární Clivea, sympatického a smolařského detektiva, který bude Liv pomáhat s řešením případů.

image description

Alexandra Krosney (Last Man Standing) se ukáže jako Peyton, Livina nejlepší kamarádka a spolubydlící, která se začíná obávat, že se s Liv odcizují.

Robert Buckley (One Tree Hill, 666 Park Avenue) si zahraje Majora, zdánlivě dokonalého bývalého vysokoškolského fotbalistu, ze kterého je teď inženýr životního prostředí. Major byl nedávno zasnoubený s Liv, se kterou se snaží udržovat přátelský vztah navzdory tomu, že je do ní stále zamilovaný.

A nakonec byla obsazena Nora Dunn (Vincentův svět) jako Livina matka, která je úřednicí v nemocnici.

Pilot seriálu bude režírovat Rob Thomas (Veronica Mars), který také spolu s Dianne Ruggiero napsal scénář.

image description

Zdroj: TVLine

[fbcomments]
-reklama-