CW přichází s dalšími skvělými nápady na letošní podzimní crossover Arrowverse. Otázkou zůstává, jak jinak by mohl zapůsobit, než se všemi superhrdiny Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow a Supergirl… No, odpověď je jednoduchá. Stačí zavést další DC seriál… (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Když velká skupina lidí nestačí, proč nepřidat do týmu někoho dalšího. Stephen Amell, hvězda seriálu Arrow, oznámil, že se v letošním crossoveru můžeme těšit na novou postavu. Úplné detaily nebyly odhaleny, ale víme, že se náš tým superhrdinů vydá do Gotham City, kde bude bojovat po boku Kate Kane jako Batwoman, čímž se zapojuje do Arrowverse i DC seriál Gotham. Ovšem nenechte se zmást, Batmanova přítomnost se prozatím neočekává.

 Tým Arrowverse potřebuje nalézt novou hrozbu, která je přinutí, aby se všichni spojili. Předtím bojovali proti vpádu nacistů a v tomto procesu otevřeli nové dveře…

Zdroj: screenrant.com

 Je tohle podle vás strašný nápad? Možná, ale já sama se domnívám, že uvedení Gothamu do Arrowverse může být právě to, co tento svět potřebuje, zejména proto, že jsme již potkali Supermana. Teď budeme mít navíc Batwoman a další nahlédnutí do Gothamu, což je odvážný a velký krok.

 Není zatím jasné, kdo bude do role Kate Kane obsazen, ale ať už to bude kdokoli, je tu jistá šance, že by Batwoman mohla mít svůj vlastní seriál. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz