V poslední době to bylo pro fanoušky Firestorma v seriálu Legends of Tomorrow velmi těžké. Ztráta oblíbené postavy, která se skládala z Martina Steina a Jaxe zasáhla nejednoho fanouška. Jedna půlka Firestorma byla zastřelena a druhá odešla. Otázkou je, zda bude tento superhrdina nahrazen. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Zatímco výkonný producent Marc Guggenheim nemohl příliš předem mluvit o tom, co seriál plánuje, potvrdil, že kdokoliv se připojí nově k legendám je již součástí Arrowverse.

„Máme nápad, jak nahradit Firestorma a bude to skvělé. Na Waverideru jsou opravdu nyní dvě sedadla prázdná. Takže je tu plán. Vždycky jsme měli náhradní plán, ale zatím o něm nemůžu nic říct. CW teprve určí, kdy o této informaci budeme moct začít mluvit, ale tento návrat bude skutečně souviset s postavami z Arrowverse.“

Zdroj: comicbook.com

Vezmeme-li v úvahu hrdiny, kteří jsou v současné době k dispozici ke vstupu na Waverider, mohlo by to být skutečně zajímavé. Jedna z populárních teorií na webu je, že John Constantine zůstane v druhé části třetí série poněkud déle. Což by byla skvělá zpráva pro každého koho mrzí, že skončila jeho televizní série po první sezóně. Constantinovy dovednosti by se mohly ukázat pro tým užitečné.

Jenže i kdyby bylo Constantinovo místo zaručeno, stále je jedno volné. A toto místo by mohlo být dokonce vyplněno Wally Westem z The Flash. Wally je na své nové cestě po sebepoznávání a kde by byl na lepším místě, než na Waverideru?

Tak které postavy z Arrowverse byste chtěli vidět na prázdných místech na Waverideru? Pište své názory dole do komentářů. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz