Pamatujete na telenovelu Rosalinda? První epizoda měla premiéru v březnu 1999, uplynulo od ní tedy již více než 20 let. Jak se změnila hlavní představitelka krásné Rosalindy Thalía a Fernando José, kterého ztvárnil Fernando Carrillo, se podívejte v našem článku.

Rosalinda Pérez Romero – Thalía (48 let)

Thalia na předávání cen Latin Grammy v listopadu 2019, FOTO: Bridget BENNETT / AFP / Profimedia

Celým jménem Ariadna Thalía Sodi Miranda je mexická herečka, zpěvačka a módní návrhářka. Celosvětově je považována za jednu z nejúspěšnějších a nejvlivnějších mexických umělkyň. Známá je také pod jménem Thalía a několikrát se dočkala nominace na cenu Grammy. Jako sólistka prodala více než 50 milionů alb po celém světě. Jako herečka se uplatnila spíše v seriálových rolích. U filmu si zahrála pouze třikrát.

V roce 2000 se vdala za hudebního producenta Tommyho Mottola (70 let). Ten byl předtím ženatý s Mariah Carey. Se svým manželem mají dvě děti – dceru Sabrinu Sakaë, narozenou v říjnu 2007 a syna Matthewa Alejandra, narozeného v červnu 2011.
14. listopadu 2019 získala cenu Premio de la Presidencia na 20. výročních Latin Grammy Awards v Las Vegas.

Fernando José Altamirano del Castillo – Fernando Carrillo (53 let)

FOTO: reprofoto YouTube

Celým jménem Fernando Enrique Carrillo Roselli je venezuelský herec, zpěvák a model. Známým se stal hlavně díky rolím v telenovelách jako Rosalinda (1999) nebo Vždy tě budu milovat (2000). Poprvé se objevil v telenovele La dama de rosa v roce 1986, poté následovaly další role. Objevil se i u filmu, pro nás pravděpodobně neznámých snímcích. Naposledy si zahrál v roce 2018 v dramatickém seriálu Sin miedo a la verdad.

Byl ženatý s herečkou Catherine Fulop, s kterou se seznámil při natáčení seriálu Abigail (1988). Vzali se v roce 1990 a rozvedli o 4 roky později. V roce 2008 se mu narodil syn Angel Gabriel Carrillo.

Výborně hraje na kytaru a klavír. V roce 1998 vydal první CD s názvem NueveDosDe Algun Dia a v roce 2000 druhé album Fernando v Manile

-reklama-