Na světě existuje více než padesát tisíc profesí. A profese je právě to, co hádají celebrity v pořadu Inkognito, který běží každý čtvrtek ve 21.35 v televizi Prima. Diváci již vědí, že od pořadu mohou očekávat čistokrevnou zábavu, a tak se pořad těší vysoké sledovanosti. Čtveřice známých panelistů se snaží uhodnout povolání třech pozvaných hostů. A o humor opravdu není nouze! To zaručuje sestava hádajících –  Jakub Prachař, Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, která bude v nových dílech ještě rozšířena o další dvě osobnosti – Martu Jandovou a Richarda Genzera. Tým panelistů zůstává i nadále čtyřčlenný, uvedená jména se v něm budou v jednotlivých dílech střídat. S Martu Jandovou se diváci setkají již 28. října, Richard Genzer se na obrazovce objeví poprvé 11. listopadu.

Marta Jandová a Kristýna Leichtová
Marta Jandová a Kristýna Leichtová v Inkognito, FOTO: Distribuce FTV Prima

Na plynulý a zábavný chod pořadu dohlíží moderátor Libor Bouček. Ten také stojí za výběrem hostů. „Mám tabulku, do které si zapisuji různé profese, které mně vytanou na mysli. Tyto návrhy pak konzultuji se svými spolupracovníky a následně hledáme vhodné lidi, kteří tato povolání vykonávají,“ upřesňuje, jakým způsobem jsou profese do pořadu vybírány, Libor Bouček. „Na začátku je tedy určitá vize povolání, na které nebude úplně snadné přijít. Chci, aby si s tím museli dát hádající práci, ale zároveň aby bylo uhodnutelné,“ dodává.

Ke zjištění správné odpovědi pokládají panelisté nejrůznější otázky, na které zástupce dané profese může odpovídat pouze ANO či NE. V případě, že padne dvanáctkrát odpověď ne, hádající celebrity prohrávají a hostovu profesi odhalí moderátor. Diváci před televizní obrazovkou se vždy mohou rozhodnout, zda budou hádat s celebritami, nebo zda si dané povolání přečtou v liště na televizní obrazovce. V každé epizodě se mimo tří hostů objeví také VIP host, jehož totožnost se budou snažit celebrity uhodnout. Před jeho příchodem si totiž musí nasadit na oči masky a mohou opět pokládat otázky ANO nebo NE. V každém dílu představí některý z hostů či VIP návštěva něco málo ze svého profesního umu.

Uhádnout povolání člověka jen na základě uzavřených otázek není vůbec jednoduché. „První pohled je podle mě úplně matoucí. Někdo je archeolog, a přitom působí jako řezník nebo kadeřník. Navíc do televize se lidé vždycky oblečou jinak, než chodí normálně. Víc se ‚načančají‘,“ říká nová panelistka Marta Jandová a přiznává, že zatím si v tomto hádání nepřipadá silná v kramflecích. „Mezi kluky jsem zatím takový zelenáč, začátečník…,“ doplňuje s úsměvem.

Richard Genzer, FOTO: Distribuce FTV Prima

Zábavný pořad Inkognito si můžete pustit každý čtvrtek na Primě ve 21.35.

Zdroje informací: FTV Prima

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA