Osmá sezóna Arrow je na cestě, ale kdy přesně bude premiéra, a o čem má příběh vlastně být? V roce 2012 zahájilo DC novou vlnu televizních pořadů zvaných Arrowverse. Letos v zimě však bude jeden z těchto příběhů ukončen, což bude zhruba v době kdy přijde crossover s názvem „Krize na nekonečnu Zemí“. (POZOR článek může obsahovat SPOILERY!)

 Oliverova cesta v sedmé sérii se dá vystihnout slovem divoká. Nejdříve se ocitl ve vězení, poté, co vyjednal dohodu s FBI. Později byl jeho trest změněn a mohl se vrátit do ulic, jako poprvé oficiálně pověřený superhrdina při lovu na nového Green Arrowa. Brzy ovšem zjistil, že nový strážce je jeho nevlastní sestra Emiko, která si pouze na superhrdinku hrála, aby se pomstila Queenům za její minulost. Navíc se ukázala být vůdcem známé skupiny „Devátý Kruh„.

 Emiko byla neuvěřitelně úspěšná v ničení Oliverova života, ale i přesto nakonec podlehla zraněním způsobeným Devátým Kruhem, který se obrátil proti ní, když si uvědomili, že je Emiko využívá jen pro svoji pomstu. Jenže než se tak stalo, tato velmi chytrá žena se pojistila, aby Queenové vymřeli do jednoho, což je také důvod, proč museli Oliver s Felicity a jejich (v té době) nenarozeným dítětem zmizet ze Star City.

 Konec sedmé sezóny byl opravdu srdceryvný, protože jsme se rozloučili s prvotním týmem Arrow – Felicity, Johnem a Oliverem.

FOTO: reprofoto YouTube

 Nebudeme více zdržovat, nyní si pojďme společně shrnout vše, co o osmé sezóně zatím víme.

1. Premiéra

 Osmá série Arrow byla oficiálně oznámena v březnu 2019. Kdy se jí dočkáme? Určitě s ní můžeme počítat na podzim tohoto roku, jen v jiný vysílací čas než tomu bylo doposud, konkrétně v úterý večer hned po Flashi. V předchozích sezónách měl Arrow premiéru vždy první nebo druhý týden v říjnu, a i letos ho můžeme očekávat v tuto dobu.

2. Dočkáme se deváté sezóny?

 S potvrzením o nové sérii bylo také v březnu 2019 oznámeno, že je tedy osmá série Arrow tou poslední. Stephen Amell je připraven sundat kapuci s tím, že hraní Olivera Queena pro něho bylo „nejlepším profesionálním zážitkem v jeho životě“. Zároveň si však uvědomuje, že nemůže být strážcem navždy. Sám tedy naznačil, že je pravý čas na to, aby byla série ukončena.

3. Uvidíme méně epizod než jsme zvyklý

 Arrow bude tentokrát pozoruhodně kratší než jsme zvyklý. Místo obvyklých 22 nebo 23 epizod nás čeká pouze 10. To by znamenalo, že konec seriálu bude právě kolem doby Arrowverse crossoveru. K tomu vedou také spekulace, že Oliver Queen oficiálně zemře hrdinskou smrtí v průběhu Krize na nekonečnu Zemí.

4. Podrobnosti

 Asi nikoho nepřekvapí, že toho moc odhaleno o ději následující série není. Jediná věc, která je známa je ta, že Felicity Smoak nebude již součástí tohoto televizního pořadu.

 Byli jste spokojeni s koncem sedmé sezóny? A jak se těšíte na tu následující? Dejte nám vědět dole v komentářích. :)

ZDROJ:https://screenrant.com/
Ahoj. :) Jsem redaktorka, titulkářka a taky velký fanda filmů a seriálů.