Ben Affleck je aktuálním Batmanem ve filmovém univerzu DC. Poprvé jsme jej měli možnost vidět ve snímku Batman v. Superman: Úsvit spravedlnosti a poté měl epizodní roli i v Sebevražedném oddílu. Jenže až doteď jsme neměli ani tušení o tom, jak to s jeho hereckou účastí v roli Batmana do budoucna bude.

Ještě před letošním Comic-Conem byli fanoušci na vážkách, protože se nevědělo, zda bude Ben Affleck ochoten propůjčit svůj obličej a tělesné proporce netopýřímu muži i v budoucích filmech rozšířeného DC univerza. Na panelu Warner Bros si však redaktoři Entertainment Weekly na Bena počkali a ten do oné záležitosti konečně vnesl světlo.

Ben Affleck měl režírovat a samozřejmě hrát v novém filmu Batman. Opustil však režisérskou židli a fanoušci se začali obávat i toho, že jednoho od Batmana uteče úplně. Opak je však pravdou a on sám fanoušky ubezpečil, že postavu v netopýřím hábitu si velmi oblíbil. Takže pro fandy se jedná o náramně dobrou zprávu.

„Chci hrát Batmana tak dlouho, jak jen budu moci !“

Nového snímku o Batmanovi se ujal Matt Reeves a důvěru v něj vkládá i samotný Affleck. Reeves navíc oznámil, že pracuje na oblišném konceptu nového Batmana, než na jakém pracoval Ben Affleck, když ještě figuroval i na pozici režiséra. Nový směr se však Benovi líbí a plně mu důvěřuje. Věří, že se fanoušci dočkají takového Batmana, jakého si přejí.

Jenže nabízí se i další otázka. Jak dlouho bude trvat, než nový Batman vznikne a zda poté bude ještě nějaký další. Ben Affleck zanedlouho oslaví 45 narozeniny a pokud se udrží ve formě, jak dlouho dokáže hrát Batmana ?

Nabízí se zde srovnání například s Marvelem, kde jeho největší hvězda (hvězdy) Robert Downey Jr. letos oslavil 52. narozeniny a stále mu to v brnění Iron Mana sluší. Osobně si přeji, aby to podobně šlapalo i Benovi, protože jeho Batman má rozhodně potenciál. A to samozřejmě ví i u Warnerů.

zdroj: Entertainment Weekly, movieweb.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz