Ačkoli se to někomu může zdát neuvěřitelné, pár týdnů zpátky uplynul přesně jeden rok od vydání druhé řady kultovního seriálu Stranger Things. Přesto, že se rok s rokem sešel, nedostali jsme novou sérii. Další, v pořadí již třetí řada nás čeká příští rok, pravděpodobně opět v letních měsících. Jak to však s novou řadou vypadá? Začalo se již natáčet? Co nám prozradili herci? To se dozvíte níže. 

Třetí pokračování tajuplného seriálu Stranger Things se začalo natáčet již letos v dubnu, tedy přesněji 20. 4. 2018. V rámci natáčení třetího pokračování vyšlo video, které nám ukazuje naši oblíbenou partu herců, jak se sešla v první den natáčení.

Oficiálně natáčení započalo tedy již letos v dubnu. Po třech měsících natáčení byla do světa vypuštěna první ukázka, tedy tzv. Trailer Teaser. Ten však neprozrazuje nic, co by se týkalo zápletky třetí řady. Láká nás pouze na nový supermarket v Hawkins v Indianě, který otevírá příští léto – tato ukázka pravděpodobně naznačuje datum premiéry nové řady.

Od té doby jsme mohli vidět různé fotky z natáčení, instagramová videa herců apod. Oficiálního traileru jsme se však zatím nedočkali. Nyní však víme proč. Natáčení totiž ještě do nedávna stále probíhalo. Ve skutečnosti natáčení skončilo dne 12. 11. 2018. Jak to, že to víme? Díky mladé představitelce Jedenáctky alias Jane, Millie Bobby Brown.

instagram/milliebobbybrown/

Ta na svém Instagramu totiž sdílela několik příběhů, ve kterých smutně ohlašuje, že natáčení třetí řady Stranger Things skončilo. Došlo i na slzy, ostatně jak můžeme vidět na druhém z obrázků. Millie prostřednictvím svého instagramového účtu nejen oznámila ukončení natáčení třetí řady, ale také se rozloučila se svými hereckými kolegy a kamarády.

My můžeme pouze spekulovat, proč Millie plakala. Smutnila kvůli kolegům a kamarádům, které musela zase opustit nebo se skutečný důvod skrývá ve finále třetí řady? To bohužel nyní nezjistíme. Pozitivní zprávou je, že je třetí řada blíž a blíž a je jen otázkou času, kdy se dočkáme prvního oficiálního traileru.

Ke konci natáčení se vyjádřilo vícero herců, mezi které patří např. i Finn Wolfhard či Noah Schnapp. V nastávajících dnech můžeme pravděpodobně očekávat vyjádření i ostatních členů natáčecího týmu.

Těšíte se na pokračování Stranger Things? Myslíte si, že v nové řadě přijdeme o nějakou postavu? Nebojte se nám napsat dolů do komentářů! 

-reklama-