„The Irishman“ s Robertem De Nirem, Al Pacinem nebo Harvey Keitelem od režiséra Martina Scorseseho patří k filmům, které letos nesmíte minout. Co dělat, když nemáte dostatek času se na mafiánské drama podívat?

„Irčan“ bez pochyby patří mezi filmy, které by každý filmový fanoušek měl vidět, protože zfilmovaný příběh o italské mafii a vraždícím Irovi je opravdový zážitek. Bohužel ale 209 minut volného času nemá každý, ba někoho může délka filmu dokonce odradit. A i přesto, že na jedno posezení je nejnovější snímek legendárního režiséra Scorseseho nejlepší, lidé, kteří mají nabitý rozvrh, nemusí smutnit. Uživatel sociální sítě Twitter přišel s řešením.


Film dostupný na streamovací platformě Netflix můžete rozdělit do čtyř přibližně hodinových epizod, z nichž každá je zajímavá a napínavá, a konec vždy navnadí na další „díl“.

První epizoda – I Heard You Paint Houses

Od začátku do 49. minuty, kdy Jimmy Hoffa zavěsí.

Druhá epizoda – Hoffa

Od 49. minuty do 1 hodiny a 40 minut, když je představen „Joey Blonďák“.

Třetí epizoda – What Kind of Fish?

Od 1:40:00 do 2:47:30, když Frank vyjde z domu.

Čtvrtá epizoda – It Is What It Is

Od 2:47:30 do konce.

Samozřejmě ideální by bylo film nerozdělovat vůbec, přeci jen tři a půl hodiny se dají bez problémů vydržet. Pro někoho ale může i to být dlouhá doba, a bez rozdělení do čtyřdílné minisérie by se ke sledování mafiánské podívané nikdy nedostal. A to by byla velká škoda.

Embed from Getty Images
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz