Jestli nějakého herce internet opravdu miluje, tak to bude právě hvězda několika celosvětově uznávaných filmů Leonardo DiCaprio. I když byl dlouhou dobu na internetu terčem vtipů o Oscarech, tak není pochyb o tom, že je to výborný, a především velmi oblíbený, herec. Navíc teď, když dostal Oscara za svůj herecký výkon ve filmu Revenant, už skončily všechny posměšky a místo toho byl internet plný gratulací ze všech koutů světa. Každopádně, v současné době určitě plno lidí zajímá kdy a v jakých filmech Lea znovu uvidíme na filmových plátnech, na což nyní dostanete odpověď! 

1The Ballad of Richard Jewell

reklama

 Ano, je to tak, znovu budou Leonardo DiCaprio a Jonah Hill společně na filmových plátnech. Jonah Hill si zahraje Richarda Jewella, což je hrdinný hlídač, který zachrání tisíce životů před bombou na Olympiádě roku 1996, ale je křivě obviněn z toho, že on je člověk, který tam tu bombu umístil. Leonardo DiCaprio bude podle všeho hrát Jewellova právníka. Dále také kolují zvěsti, že tento film bude režírovat Clint Eastwood.

Bohužel však více informací k tomuto filmu zatím neexistuje, ale jakmile se nějaké objeví, tak Vám o nich určitě dáme vědět.

Zpět